Şook Şok ŞOOOK Serhan Çelik Usta'nın UGK'sını Kaçırıp Soygun Yaptı cıx cıx cıxx......

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
r1rxn.jpg

Herkes uyuyordu ama tahmin edeceğiniz gibiroadfoxuyumuyordu genelde günde 17 bardak kahve içince uyunmuyor zaten:aytuğ
Baştan beri fox haber olarak takipteydik ve yine yeni yeniden yakaladık bizden kaçarmı aga:cool:
Önce organize başladı ''pink operasyonu''Çete kurmaya kadar vardı iş Serhan'ın damarlarındaki o bitmek dinmek bilmeyen penbe hırsı yeniden depreşmişti ve kafasında hain planlar bir şimşek gibi çakmaya başlamıştı yasıkkk
:slc
Çete üyeleri akıllı davrandılar ve tırstılar roadfox aga bizi yine yakalar ve icabında tırmalar biz yokuz aga dediler aklın yolunu seçerek:tonySerhan'cım sap gibi yalnız kalmıştı ama şeytan işte bu dürtüyordu ne varsa
:aytuğKim takar roadfox'u zaten yaşlandı diye kendisini kandırarak hain emellerine doğru yola koyuldu:deli

r1rw1.jpg

Kek gibi tek başına kalması onu dahada hırslandırdı efkarından üst üste içtiği 8 demlik çaydan sonra şişli etfal'de midesi yıkandı ve taburcu olur olmaz hain pembe planlarını uygulamaya koydu:slc

r1rwr.jpg

Tam planlarını yaptı yola çıkacaktıkiiiii aklına yine
roadfox geldi:polisVe ani bir kararla malum aracını değiştirerek sözde kimsenin şüphelenmeyeceği tanınmayacağı bir araç araştırmasına başladı ve kurbanını seçti @usta'nın UGK sı bu iş için bulunmaz fırsattı:tony

r1rwb.jpg

@usta'nın mekana gitti senaryo hazırdı benim kedim tırın altında kaldı acil hastaneye yetiştirmem lazım 10 dk UGK'yı versene Usta diyerek Usta'nın insancıl ve masum hisleriyle oynayarak makinayı aldııslıkAyıp yaa cıx cıx cıxxxx

hihi

N7BRD.th.jpg

Ama unuttuğu hesaba katmadığı bir şey vardı canım kardeşimin oda Antalya'ya geldiğinde hediye ettiğimiz pembe yastığa takılı çip'ti elbette:halayBıkmadan usanmadan çipp'ten gelen delice sinyallerin izine düştük derhall kaçarmı bizden:cool:

r1vfm.jpg

İşte burada inceden keşfe çıkmış arkadaş bizde yedik oldu canım:aytuğSağı solu kesiyor yakalanmayayım hesabı sen bu yollardan giderken biz dönüyorduk sERHAN EFENDİİİİ işte böyle tabak gibi alırız fotonu habersiz:aytuğ

r1rvy.jpg

Ve işte suçüstü Kundu mevkii karnas avm 108 no'lu dükkanda foxprime113 uydusu tarafından çekilen bir görüntü:pelinde tuttuğu ise m.ö 11200 yılına ait çoook nadide bir pembe panter yazıtı tahmini piyasa değeri 1.769.001 euro :slcJandarmanın eline geçse direct to direct müebbet+50 sene yiyecek haberi yok:cool:

596051320353.jpg

Baktım iyilikten anlamamakta israr ediyor derhal topladım motorize-07'i kansız ve ani bir baskınla yakaladık yaramazı derhal:tonyOperasyon esnasında gı dedi gık bile diyemedi o derece yanikıhkıh

Bizde emanetleri sahiplerine teslim ettik UGK'yıda yurtiçi kargoyla Usta'ya gönderdik artık naapalım:halaySerhan'cığımızıda epey bir tembihleyip kulağınıda çekip yine özel uçağıyla Usta'ya teslim ettik konu kapandı yapma kurban olayım güzel kardeşim nedir bu pembe sevdası anlamadıkki
hehe

pqlup.jpg

Bu arada Usta UGK olayına epey bir bozulmuş uçaktan bir çıksın iniş takımlarını kıracam onun filan diyordu
:aytuğUsta yapma etme daha gençtir etmiş bir hata işte sen büyüğüsün affet dedim telefonda amaaaa gelen seslerden pek ikna olmuşa benzemiyordu ne diyelim oda haklı yani:aytuğ

267824_101733863347309_1420949793_n.jpg

Ne diyelim şimdiden geçmiş olsun
:aytuğ

Edit : Serhan'cım tilkili fıkralara devam
:aytuğ
roadfoxroadfoxroadfox​

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
hehe hehe hehe hehe Abi Ne Yaptın Sen Krize Girdim Ya hehe hehe hehe hehe Oy Anam Oy Hiç Bir Fırsatı Kaçırmıyoruz Tebrik ederim

Tilkili Hikayelere Devam edicem Haberiniz Olsun hehe

Buda O Malum Chipli Yastık Bunu Hiç Hesaba Katmadıydım Hatta Ugk Dan Önce Kerem Abi Senin Motora Göz Koyduydum İşin Gerçeği hehe

1bwx.jpg

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Olaylara bak,bende UGK nereye gitti diyordum,kargo teslimatı yapılmadı henüz,Serhan seni bir yakalarsam varya...:D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Olaylara bak,bende UGK nereye gitti diyordum,kargo teslimatı yapılmadı henüz,Serhan seni bir yakalarsam varya...:D

Abi Şu Sıra Biraz Yakalamanız Sıkıntı Hani Ugk İle Bile Yakalayamazsınız Öyle Diyim Dk Pek Rahat Durmuyor Yolda Falan Denk Gelirseniz Rolling Sanıp Tıpa Gaz Yapabilirim Gerçi yakalansakta Dayağımızı Yer Otururuz Bir Köşeye :D

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe hehe Gece gece yıkıldım ya hehe

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne hayal gücü var roadfoxta yahu maşallah :bravo hehe

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheabisen nasıl bi adamsın ya öldüm gülmekten hehehehehehehehehehehehehehehehehehe hehe

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheabisen nasıl bi adamsın ya öldüm gülmekten hehehehehehehehehehehehehehehehehehe hehe

Üstadım gülmeyelim komşumuza her an gelebilir başımıza dimi ama:tony

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Her An Her Şey Olabilir Abim Fazla Gülmeyin
Üstadım gülmeyelim komşumuza her an gelebilir başımıza dimi ama:tony

Felaket Tilkili Bir Fıkra Geliyor Başkanım Hazırlıklı Olun hehe hehe