Sorunsuz araç kiralamak istiyorum. öneriler

brkburak0

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

2018 model Kadjar sahibiyim. 20 gün sonra Gaziantep e uçakla seyahat edeceğim. 2 gün için havalimanından araç kiralamayı düşünüyorum. Yalnız yaptığım araştırmalarda sorunsuz olan bir tane kiralama şirketi görmedim. Hepsi işin dolandırıcılığına kaçmış, Garenta düşünüyordum, kurumsal ve güvenilir diye ama onların bile şikayet var da bi ton yorumu var. Siz ne önerirsiniz? Aracı kiralarken her yerinin videosunu çekeceğim ve maksimum güvence paketini alacağım 330 TL çıkıyor. Bunun dışında yapmam gereken bir şey veya önerebileceğiniz sorunsuz işini düzgün yapan firma var mıdır?

Teşekkürler.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar,

2018 model Kadjar sahibiyim. 20 gün sonra Gaziantep e uçakla seyahat edeceğim. 2 gün için havalimanından araç kiralamayı düşünüyorum. Yalnız yaptığım araştırmalarda sorunsuz olan bir tane kiralama şirketi görmedim. Hepsi işin dolandırıcılığına kaçmış, Garenta düşünüyordum, kurumsal ve güvenilir diye ama onların bile şikayet var da bi ton yorumu var. Siz ne önerirsiniz? Aracı kiralarken her yerinin videosunu çekeceğim ve maksimum güvence paketini alacağım 330 TL çıkıyor. Bunun dışında yapmam gereken bir şey veya önerebileceğiniz sorunsuz işini düzgün yapan firma var mıdır?

Teşekkürler.

Ustat bu tip bir oaket almaniza gerek yok. Garenta, europcar, avis veya sixt gibi firmalardan sorun yasamazsiniz. Daha once her birinden farkli araclari kiraladim ve araci teslim alirken ozellikle tampon ve kapi alti gibi disaridan gorunmeyen kisimlari size teslim sirasinda gorevlinin yaninda hem resimleyin hem de video ile kayda alin size teslim eden sahsin adini da alin mutlaka.

Bu isin paranoyaklik noktasi tabi sizde haklisiniz bunca olay yasanmisken. Ben bu firmalardan arac teslim alirken inanin sagina soluna bile bakmam. Gozu kapali alirim ama malum hepsini insan idare ediyor ama arkamdan su var bu var diye de donen olmadi. Sadece ceza gelirse bi kac gün bloke de tutulan tutardan tahsil ediliyor.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com