Spor pedal ve ayak dayama konsolu..

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunlarin imalatini yapmayi düşünüyorum açikcasi almayi düşünenler irtibata geçebilirse yardimci olabilirim
ebay üzerinde 70euro ya satiliyor yâri fiyattan satis yapabilirim

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S Dizayn ile ilgili öncelikle yanlış bildikleriniz var; burada Reklamını yapmayalım dediğiniz yer Forumumuz'un Sponsoru'dur, lütfen biraz daha duyarlı olarak gerekli hassasiyetliğinizi gösteriniz.

Hakkı bey size yardımcı olmak adına link vermiştir bu öneriye tavır alarak Yaşça büyük bir abimize saygısızlık yapmak olmaz.

Keyifli Forumlar..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş ayak dayama diyor siz s-dizayn reklamı yapıyorsunuz. acaba verdiğiniz sitenin neresinde bulacağız bu ayak dayama ve pedalları?

Öncelikle yazıyla cevap veriş tarzınız hoş değil bunu belirtmek isterim. Benim amacım reklam yapmak değil sadece sponsorumuz olan bir firmada olabileceği konusunu paylaşmaktı. Yoksa yoktur. Firmanın ne üretip üretmediğini bilmiyorum. Amacım yardımcı olmaktı ama değmezmiş size bunu anladım.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunlarin imalatini yapmayi düşünüyorum açikcasi almayi düşünenler irtibata geçebilirse yardimci olabilirim
ebay üzerinde 70euro ya satiliyor yâri fiyattan satis yapabilirim
eğer görseldekiler görünümlü ve kalitede olur orjinalliği bozmadan uygulayabilirsek ben alabilirim.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malzeme genel olarak alımınyum zaten gorsel olarakta aynısını yapabılırız sıkıntı olmaz

dreamondata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı görünümlü olursa bende alırım.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 müşteri çıktı bu konuda çalışma yapıp örnek üretirseniz kesinlikle bol bol alan olur diye tahmin ediyorum...Renault sport vb. yazılara kadar yazabiliyormusunuz?

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2 müşteri çıktı bu konuda çalışma yapıp örnek üretirseniz kesinlikle bol bol alan olur diye tahmin ediyorum...Renault sport vb. yazılara kadar yazabiliyormusunuz?
evet ne goruyorsanız o sekılde ımalat yapabılırız bı konu acalım kesın olarak talep sayısını gorelım 10 gun ıcınde ona gore ımalata baslayalım

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siz gerekeni yapın 1e 1 üretim yapabiliyosak ben alırım beni yazın.