spor yay ile orj amortisör kullananlar( yorumlarınızı eksik etmeyin!!! )

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öğlen güncelii

hk@n

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar hocam.bende clio 3 aracımda 3.5 cmlik sparco spor yay kullanıyorum.çok sert çukurlara girdiğim oldu çok şükür amörtisörlerde ve yayda bir sorun çıkmadı.yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bu spor yayları.konforunuzun düşmesine razıysanız bir sorun olacağını sanmıyorum.5 cm biraz fazla geldi bana.3.5 yeterli gelir bence ama karar sizin

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar hocam.bende clio 3 aracımda 3.5 cmlik sparco spor yay kullanıyorum.çok sert çukurlara girdiğim oldu çok şükür amörtisörlerde ve yayda bir sorun çıkmadı.yaklaşık 7 aydır kullanıyorum bu spor yayları.konforunuzun düşmesine razıysanız bir sorun olacağını sanmıyorum.5 cm biraz fazla geldi bana.3.5 yeterli gelir bence ama karar sizin

yorum için teşekkürler. fluence i 3.5 cm lik yayla düşürebileceğimi sanmıyorum çünkü aracın yuksekliği malum hat safhada.5cm lik takarım yada hiç takmam . yüksk arac kullanmayı sevmiyorum. orj amortisörler dayanırmı bilmiyorum daha önce hiç reno kullanmadım ilk olacak. aracı tanımadığım için açıkçası güvenemiyorum..

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence 1.5 dci edc için 5 cm yay nerden bulablirim. garantili ve faturalı olsun çakma olmasın...yardımlar için şimdiden teşk.

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence 1.5 dci edc için 5 cm yay nerden bulablirim. garantili ve faturalı olsun çakma olmasın...yardımlar için şimdiden teşk.

merhaba

aracınız için bahçelievler modifiye parçacıalrın olduğu caddede rahatlıkla bulabilirsiniz. bahçelievler, karaoğlan caddesi. o cadde baştan sona beklentilerinizi karşılayacaktır.

iyi günler.

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
FK6cm yay var coupe'de Türkiye yolları için dip basık diyebileceğimiz şekilde geziyorum, kasisleri dikkate alıp kullandıktan sonra sorun yok basın gitsin hiçbir sıkıntı olmaz...çok basarsan muayenede sıkıntı çıkabilir sadece...beni geçirmemişlerdi...

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tak Yayı Rahat et

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu birazda size bağlı.Yay taktıktan sonra dikkatli kullanırsanız hiç bişey olmaz.Bende arabayı aldıktan 2 ay sonra yay taktım sonra 17 jant taktım sonra önden biraz daha düşürdüm sonra arka yayları preslettim falan ama hiç bi problemim olmadı şimdiye kadar araba 20 aydır bende :D

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
basıcam ben bunu bu haline dayanamıyorum......