!!!!spor yay muayeden geçer mi !!!!

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle selamlar. Aranıza yeni katıldım aracım 2001 1,4 rxt önümzdeki hafta muayene var ve benim ön helezonlar kesik bu şekilde geçebilirmiyim . spor yayın sıkıntı çıkartmadıgını söyleyenler oldu bende önlere çıkma bulabilirsem çıkma bulamazsam sıfır yay almayı düşünüyorum bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımınızı bekliyorum bu arada ankaradayım en uygun sıkıntı çıkartmayan istasyon hangisi :) son olarak önlerin resimdeki yükseklikte olması için kaç cmlik bi yay takmam gerekir.Ekli dosyayı görüntüle 10642Ekli dosyayı görüntüle 10643

Son düzenleme:

purmol

Bilgi Girilmemiş
Aracı sehpa ya alıcaklar sürtmezse geçer,helezon kesik olsun yada spor yay olsun fark etmez . Fakat farlar a ağır kusur yazabilirler.

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal duz yolda sıkıntı olmuyo fakat tam sag veya sol yaparken arada bir surtmeler oluyo fazla degil ufak bi surtme.spor hlezonda olurmu bilmem ama birazda konfor olur gibi kesik helezonaa gore

purmol

Bilgi Girilmemiş
Sürtme arabanın düşüklüğü ile alakalı. Aynı düşüklüğe spor yay da getirse yine sürter . Ben 2 sene bindim bi sıkıntı yaşamadım kesik yaylı arabaya . Ve dangır dungur giriyodum heryer e . Memnunsanız bence uğraşmayın böyle kalsın .

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçer kardeş sıkıntı yapma..farlarda hafif kusur. ben dip basık 106gtiımla geçmiştim sorun yok modifiye işlemlerindede hafif kusur geciyo farlardaki xenon dısında herşey.sislerde xenon olsada sorun yok..abarth egsoz flnda olsun sıkıntı yok..hatta sokturdugume pişman olmustum hepsi ara gaz istedi egsoz yokmu demişti :)

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla kardes o kadar kafa karistirdilarki normaline bile donmeyi dusundum bi ara yaylarin farlarda meck var gecer dedler ama yikama yok tek far olsn sknti degil iki ampul takr hallederiz :)

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada bi usta buldum simdi nam amrtsr ostimde ustaligi iyi diyorlar 3.5 yay takip birazda amartsrleri kisaltmk nasl olur szce ortalama 4 5 cm duser dedi usta

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada bi usta buldum simdi nam amrtsr ostimde ustaligi iyi diyorlar 3.5 yay takip birazda amartsrleri kisaltmk nasl olur szce ortalama 4 5 cm duser dedi usta

Şaban usta güzel paranı alır :aytuğ
İvedikte ayanlar amortisörü tavsiye ederim.Ayrıca en rahat Tüv istasyonu Eryaman.İvedik modifiyelilerle daha bi haışır neşir.Ama bu fotodaki araba geçer.Rampa sürmezler bile altına..

purmol

Bilgi Girilmemiş
İvedikte ayanlar amortisörü tavsiye ederim.Ayrıca en rahat Tüv istasyonu Eryaman.İvedik modifiyelilerle daha bi haışır neşir.Ama bu fotodaki araba geçer.Rampa sürmezler bile altına..

Parası alınmış adam biliyo :D

emre-ery

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortalama ne kadar bi maliyet olur.