spor yay ve fiyat bılgısı

umut48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sllm degerlı renault aılesı yenı aldıgım 2001 model 1.4 16v hb arabama spor yay almak istıyorum bana yardımcı olabılecek veya suan kullanıp bana fıkır verecek olan arkadasların degerlı cvplarını beklıyorum..Ve fiyat bilgısı olan arkadaslarında fıkırlerını beklıyorum sımdıden tesekkur ederım

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren abi ile irtibata gecebilirsiniz...FK ve Eıback öneririm ;)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio HB galiba araban en son Gökalp FK yay almıştı ona sorabilirsin, bende ClioIII var ve FK kullanıyorum çokta memnunum...:eyv

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio HB galiba araban en son Gökalp FK yay almıştı ona sorabilirsin, bende ClioIII var ve FK kullanıyorum çokta memnunum...:eyv

bende FK 5cm yay var ve memnunum diger yaylarda oldugu gibi hızlı giderken yolda hafif bir alçalma ve yükselme oldugunda arkadakiler birazcık zıplayabiliyor :D onun dışında bir sorun yok istersen linkten bakabilirsin
http://www.renaultfanclub.com/rfc-uye-araclari/16450-zzye-yaptik-birseyler.html

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
FK ve Eibach istersen özelden görüşelim.. yardımcı olurum..

ahmetpolat3838

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaslar 2001 model megan coupe aracım var buna spor yay takmak ıstıyorum ve hangısını takacagım konusunda bı bılgım yok bana yardımcı olursanız sevınırım....

Son düzenleme:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaslar 2001 model megan coupe aracım var buna spor yay takmak ıstıyorum ve hangısını takacagım konusunda bı bılgım yok bana yardımcı olursanız sevınırım....

arkadaşların kullandığı hep fk ve memnunlar birçok konuda var bununla ilgili..

bulent

Bülent UYANIK
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spor yay eibach dır 35 mm yeter fazlasına gerek yok bir kademe torsıyondan düşürcen yeter tadında olur konfor yol tutuşş on numara olurr bende boşta bi takım var ozelden goruselım