Sport Tourer Fransız mı Yerli mi ?

clio4sporttourer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar forumlarda gezerken şuan Türkiye de bulunan clio 4 sport tourer ların Bursa üretimi olmadığını Fransadan geldiğini söylüyor bir çok arkadaş. Fakat benim aracımın kapısın da TM (Türk Malı) etiketi var. kafam karıştı sizce de Türkiyede ki şuan ki sport tourer Fransa üretimi mi Bursa mı?

memo_16

Bilgi Girilmemiş
yerli :eyv aracı ilk olarak eylül ayında gördüm kasım ayında üretimi başlandı mart ayındada satış onayı alındı :ey Oyak Renault otoparkı şu anda Clio IV ve Clio IV ST kaynıyor :eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yerli :eyv aracı ilk olarak eylül ayında gördüm kasım ayında üretimi başlandı mart ayındada satış onayı alındı :ey Oyak Renault otoparkı şu anda Clio IV ve Clio IV ST kaynıyor :eyv

kardeşim cevabı yapıştırmış :eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş

kardeşim cevabı yapıştırmış :eyv
eyv kardeşim :D aracı ilk gördüğümde daha gizli proje aşamasındaydı, staj yaptığım yerin bi avantajı olarak yakından inceleme fırsatına orda sahip olmuştum :D o zaman daha clio IV lerde satışa sunulmamışken ben neredeyse her gün bi tane clioya biniyodum :D tabi kullandırmıyolardı sadece binme ile kalıyordum :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yerli Mali Yurdun Mali Herkes Onu Kullanmali

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Türk Üretimi...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugün yolda ilk clio4 st'yi görmek nasip oldu, çok güzel bir dizayna sahip gerçekten. yakında saymakla bitmez yollarda:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 4 Araçların bir kısmı Fransa Flins'te üretiliyor diğer kısmı yani çoğunluk olarak'ta Bursa Oyak Fabrikaların'da..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üretim payı olarak %80 ile ilk defa bir modelin ana üretim üssü oldu Bursa Clio IV ile :eyv

sarkozi'ye rağmen hemde, az ayak diremedi zamanında Türkiye'ye kaptırmayalım diye:)