Sport Tourer Tatilde

BHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bisiklet taşıyıcısı 38tl gibi bişeydi bauhaus dan almıştım tam olarak hatırlamıyorum biraz uyduruk gibi duruyor ama işimi gördü. Ankara-Aydın-Bodrum güzergahında tek bisiklet çocuğun bisikleti gitti dönüşte bir büyük bisiklet eklendi hiçbir sorun çıkmadı. Ara atkıyı internetten aldım marka olanlar çok pahalı 200-300 tl hatta daha pahalı ben 20-30 tl gibi bir paraya aldım gayet sağlam, üstteki kapalı kutu ise 400 tl yine bauhaus dan İtalyan malı 2 yıl garantili kilitli 380-400lt gibi bi kapasitesi var bebek arabası beşik ıvır zıvır ağır olmayan ama kaba eşyalarla doldurduk çok işimizi gördü.

BHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2nci bisikletli hali

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
​Hay maşallah :D Dünyaları taşır mübarek araç :D

bloodstick

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi Tatiller. Ancak bende sizin gibi bisiklet taşıyıcı takmak istedim renault serviste kesinlikle bu şekilde takmayın diye uyardılar. Kitapcıktan baktım oradada takmayın yazıyor. Üst taraftaki cam üstündeki parça sadece 2 vidayla tutuyor ve plastik aman dikkat edin. yük taşıyacak gibi birşey değil.

Servis ve el kitapçığında üst barların kaç kilo taşıyabileceği yazıyor. Tabiki fazla yüklemek zarar verebilir fakat 60 kilo kapasitesi var. Zaten piyasada 60 kilo kapasitesi olan port bagaj çok nadir ve pahalı ürünler. Dolayısıyla böyle bir port rahatlıkla taşınabilir.