Spring için orjinal ve sade değişim önerilerinizi alabilir miyim?

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
12 senedir ailemizin 2 senedir ise benim sahip olduğum R9 spring aracım için farklı fakat sade değişimler yapmak istiyorum nacizane aklımdakiler:

-Orta kasa stoplar
-Orta kasa sinyaller(yoksa flash sinyali miydi hangisinin uyduğunu bilmiyorum)
-Kapıdaki siyah çıtaları yenilemek
-Belki göze hoş gelen bir marşpiyel eklenebilir
-Tamponları çok soluk boyatmak-ısı tabancasıyla uygulama yada son çözüm değişim(fiyatları internette yazan 130-150 gibiyse zor)
-Orjinal jant kapağıyla 14' jant almak arasında kararsızım ne önerirsiniz?
-Bagaj fitillerinin değişmesi gerekiyor parçalandılar ve bagaj su alıyor
-Kaliteli bir cam filmi çok koyu olmadan( bu araçlara fazlasıyla yakıştığını düşünüyorum )
-Mugen cam rüzgarlığı
-Son olarakta sis farı

Aklımda olan yapmak istediğim işlemler bunlar eğer farklı veya ekstra önerileriniz olursa lütfen söyleyin ayrıca bunlara tahmini olarak ne kadar bir bütçe ayırmam gerekir söylerseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim gerçekten hoş araç,ayna değişimi de projemin bölümleri arasına girdi diyebilirim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
579079_4148782715653_1111524586_n.jpg
396213_4241613636368_204039186_n.jpg

Ben olsam ,
Orta kasa stop
Yan çıtaları komple yenilerim ( Bu sayede araba tekrar kalem gibi duracak hale gelir )
Springlere orta kasa sinyal lambası olmuyor , takacağınız sinyalde ayfar marka ilerleyen aylarda hemen sarı çirkin bir görüntü oluşturur . Tavsiyem olmaz .
5 kol 14 inç jant takabilirsiniz 4*100 bijon aralığında .
Etek güzel gidecektir .
Aracın nereeden su aldığını kestiremediyseniz , stopları değişitirince sorununuz ortadan kalka bilir...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
533448_3427504004136_650186476_n.jpg

Sis farını da böyle takarsanız tek olursunuz .

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben olsam ,
Orta kasa stop
Yan çıtaları komple yenilerim ( Bu sayede araba tekrar kalem gibi duracak hale gelir )
Springlere orta kasa sinyal lambası olmuyor , takacağınız sinyalde ayfar marka ilerleyen aylarda hemen sarı çirkin bir görüntü oluşturur . Tavsiyem olmaz .
5 kol 14 inç jant takabilirsiniz 4*100 bijon aralığında .
Etek güzel gidecektir .
Aracın nereeden su aldığını kestiremediyseniz , stopları değişitirince sorununuz ortadan kalka bilir...

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim;
Stoplar kesinlikle değişecek bu konuda hem fikirim sizinle fakat sinyallerin olmamasına üzüldüm çok hoşuma giden bir görüntüsü vardı.
Yan çıtalarda mutlaka değişmek zorunda bazıları düştü kalanlarında tamamı renk solmasından dolayı kötü gözüküyor.
Uygun fiyatlı bir jant bulursam alacağım olmazsa artık Nisan 15'e inş :)
Sanırım fitillerden dolayı su alıyor ama stoplar değişince sıkı bir montaj ve silikondan sonra test edicem olmazsa fitiller değişir artık.
Tekrar teşekkür ederim son olarakta tamponlar için ne önerirsiniz boya-ısı-komple değişim?

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
4 tane jant birazda tadında basıldımı başka bişeye gerek yok

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim;
Stoplar kesinlikle değişecek bu konuda hem fikirim sizinle fakat sinyallerin olmamasına üzüldüm çok hoşuma giden bir görüntüsü vardı.
Yan çıtalarda mutlaka değişmek zorunda bazıları düştü kalanlarında tamamı renk solmasından dolayı kötü gözüküyor.
Uygun fiyatlı bir jant bulursam alacağım olmazsa artık Nisan 15'e inş :)
Sanırım fitillerden dolayı su alıyor ama stoplar değişince sıkı bir montaj ve silikondan sonra test edicem olmazsa fitiller değişir artık.
Tekrar teşekkür ederim son olarakta tamponlar için ne önerirsiniz boya-ısı-komple değişim?

Isı tabancasının plastiğin özelliğini bozduğunu duydum ama ben olsam ısı tabancası ile yapardım .

lkee26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskişehir'de bunu yapan bir yer bulursam yaptıracağım yeni tampon fiyatları çok uçuk o parayla 4 jant alınır gibi,birde yan aynaları değiştirsem hangi modelinkiler tam uyarak güzel ve kullanışlı olur? 16 Mart'ta inşallah aracımın yepyeni halini fotoğraflarla burada paylaşacağım sizlerinde yardımıyla teşekkür ederim