SRP ve SRS AIRBAG

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim Airbag ne acaba , süs gibi mi :D Bu gün kıyısına köşesine baktım ama yok :D

cemer@yv@z

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok ilginç yawww

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bu sabah baktım. Megane'de SRP var. Hayal kırıklığı oldu benim için, SRS olmasını beklerdim....

dikkat et arabanın etrafında top oynamasınlar sonra kalecilik görevi yaparsın :) ( durduğu yerde top gelirse patlar hava yastığı , çok mantıksız )

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yani emniyet kemerini hep takmak lazım...şehir içi demeden tabi, kaza bu nerden nasıl geleceği belli olmaz

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel paylaşım

yusuff06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyla ilgili 3 tane örnek veriyim.arkadas clio symbol ile kaza yaptı srp kemer takılı degil acıldı.baska arkadas mercedes ile kaza yaptı srs kemer takılı degil acıldı.şirketin önünde arkadas kango park halinde kangoya vurdu kafadan srp vuran acıldı digeri acılmamıstı.

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyla ilgili 3 tane örnek veriyim.arkadas clio symbol ile kaza yaptı srp kemer takılı degil acıldı.baska arkadas mercedes ile kaza yaptı srs kemer takılı degil acıldı.şirketin önünde arkadas kango park halinde kangoya vurdu kafadan srp vuran acıldı digeri acılmamıstı.

hoş geldiniz. kendinizi üye tanıtımları bölümünden tanıtırsanız memnun oluruz :)