Starmaxx Lastik Alinirmi ?

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba ;

Stramaxx Lastik Kullanan Varmi Aranizda ? Nasil Bir Lastiktir ? Kullanicilar Yorum Yaparsa Sevinirim Ona Göre Sipariş Vericemde.. :eyv :eyv

Teşekkürler..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

nxrlaw.jpg

Akselerasyon , ıslak zeminde ivmelenme
31885647.jpg

Islak Zeminde Frenleme

83988612.jpg

Biz Megane 2 de Starmaxx Novaro kullanıyoruz. Şikayetçi değilim . Aldığımızda sıfır takılı almıştık . 2 senedir kullanıyoruz ABS falan sıkıntı yaratmıyor.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

nxrlaw.jpg

Akselerasyon , ıslak zeminde ivmelenme
31885647.jpg

Islak Zeminde Frenleme

83988612.jpg

Biz Megane 2 de Starmaxx Novaro kullanıyoruz. Şikayetçi değilim . Aldığımızda sıfır takılı almıştık . 2 senedir kullanıyoruz ABS falan sıkıntı yaratmıyor.

Anladim kadirim alinir diyosun yani bende megane 2 de kullanicam biliyosun :eyv

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun, ben son iki aracımda starmax tercih ettim. Çok memnun kaldım. Starmax patlas'ın yurtdışına ihraç ettiği markasıydı. İç pazara da sunudu. Gönül rahatlığı ile alabilirsin. Son olarak starmax 'ın yurtdışına uçak lastiği ürettiğini de belirteyim :eyv

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tayfun, ben son iki aracımda starmax tercih ettim. Çok memnun kaldım. Starmax patlas'ın yurtdışına ihraç ettiği markasıydı. İç pazara da sunudu. Gönül rahatlığı ile alabilirsin. Son olarak starmax 'ın yurtdışına uçak lastiği ürettiğini de belirteyim :eyv

​Hangi Ucağa Lastik Üretiyormuş

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akıl var mantık var continental michelin gibi markalar varken ve lastikte kendini kanıtlamış firmalar teknoloji olarak çok çok ileride olan firmalar varken starmax düşünmek bana pek anlamlı gelmiyor. Üç kuruş fazla olsun sağlam bir marka olsun.

FreeCaptiv3

Onur DİKEL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akıl var mantık var continental michelin gibi markalar varken ve lastikte kendini kanıtlamış firmalar teknoloji olarak çok çok ileride olan firmalar varken starmax düşünmek bana pek anlamlı gelmiyor. Üç kuruş fazla olsun sağlam bir marka olsun.

+1000

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hangi Ucağa Lastik Üretiyormuş

Syarmax 1993 ten bu yana askeri uçaklara lastik üretiyor. Ve 100 den fazla ülkeye ihraç ediliyor. 2013 nisan ayından beri Güney Kore ye askeri F-16 ların lastiklerini üretiyor başkan. :eyv. Yerli mallarımızı yargılamadan önce araştıralım :eyv

http://www.starmaxx.com/en/media-center/up-to-date/detail/NWS0095/

http://www.starmaxx.com/en/about/

Akıl var mantık var michelin gibi markalar varken ve lastikte kendini kanıtlamış firmalar teknoloji olarak çok çok ileride olan firmalar varken starmax düşünmek bana pek anlamlı gelmiyor. Üç kuruş fazla olsun sağlam bir marka olsun.

Siz 3 kuruş fazla verin o lastikleri alın beyler :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Valla ben aldığımda üzerindeydi önce gıcık olmuştum bunlar ne diye şimdi ise çok mutluyumqwyol tutuş fren ve yağmurlu havalardaki performansı gayet güzel helyumuda çaktıktan sonra daha bir güzelleşti bir gıcık olduğum sıcak havalarda genelde viraj alırken ciyaklaması bendeki modelinin özelliğiymiş eski goodyear ın ismini unuttuğum bir modeli gibi....tavsiye edermiyim elbette:eyv

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
starmax kullanmadım ama yolda çok araçta görüyorum, piyasa yapmış durumda. göz ucuyla baktığım kullanıcı yorumlarında lastiği yerlere vuran yazılar da okumadım genelde olumlu geri dönüşler var. petlas'ın uçaklar için lastik ürettiği doğru. tavsiye edermisin diye sorarsan kullanmadığım ve detaylı araştırma yapmadığım için yorum yapamayacağım.

lastik seçiminde birkaç kritere birlikte bakmalısın, belki bu başlığın yardımı olur kardeşim...

[video]http://www.renaultfanclub.com/renault-uzerine-teknik-makaleler/61275-lastik-etiketlerinde-yazanlar-ne-anlama-gelir.html[/video]