Stepwayci arkadaşlarim neden buluşmuyoruz ? Ne zaman biraraya geliyoruz

doanerkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun @ykozaklı kardeşim Allah kaza bela vermesin buarada araç 100 km hız ve 110 km hız arasında titreşim ve uğultu sorunu senin araçtada varmı?

EmreDeer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2013 siyah stepway

Uzman 67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Slm bende nisanda aldim 2013 arabami cok memnunum.Ben su an trabzondayim ama bazen zonguldaga gidiyorum.Bulusma fikri cok güzel bence güzel bir organizasyon olsa

fxtrader

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Balıkesir - 10 aralık 2013 - 2013 model Dacia Sandero Stepway - Ateş kırmızısı rengi ile aranızdayım.

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hoş geldiniz iyi forumlar ...

EmreDeer

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model 2013 çıkışlı siyah sandero stepway ile aranızdayım.

maroken

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de elektrİk mavİsİ bİr sandero stepway aldim.0.9 tce motor. Çok araba kullandim. Bmw bİle. Şİmdİ teknolojİ yÖn deĞİŞtİrdİ. Daha evvel bİr bora v5 İm vardi. Asfalt faresİ İdİ ama bu gÜn o farelerİ ezİyorlar. Akillara zİyan bİr araba İdİ fakat bugÜn ceza yemek İÇİn bİre bİr. Akaryakit malİyetlerİ aŞiri yÜksek. Daha bİr ay oldu ama gerÇekten arabayi oldukÇa beĞendİm. Yollarda bİr mİlyo km. Yol yapmiŞliĞim var fakat Şu son aldiĞim araba hakİkaten takdİre Şayan. Konfor deĞİl gÜvenlİĞİne bakin. Sert olsun yola oturuyor mu ona bakin. Vİraj kabİlİyetİ var mi ona bakin. Arkalari bu arabanin torsİyon Çubuk teknolojİsİ. Artik fren sİstemİ bİle dİjİtal. Sİze yetecek fayda- malİyet analİzİne bakin. Ben beĞendİm. Bİr klÜbÜ varsa o araba markadir. Dacİa da renault İle beraber bİr marka artik. Saygilar....

yusuf T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar ben yusuf{ 2013 model 2014 trafik çıkışlı-} {1.5 DCI 90 bg} METALİK GRİ STEPWAY soldaki resimdeki arac

Son düzenleme: