Stepway'ım için ilk servis vaktidir.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar :) Aynen Öyle Dostum dünya küçük , hatırlamammı sağolasın :)

Lada Kulübümüzde Adminlik hala devam ediyor yani o sevda bitmez :) zaten arkası geliyor olsa yine Lada'dan şaşmazdım :)

Artık Dacia'cıyız gerçi tebrübeli sayılırım 1995 yılında dacia 1310 TLX İm vardı :)

Sizi Buralarda Görmek Gerçekten Güzel, Şu Azeriler İşi Becerir İse Arkası Gelecek Gibi Bakalım Ama Biraz Zor 1 Ay Kadar Önce Bir Tane Vega Aldık 2001 Model 4. Lada'mız Oldu Bakalım Daha Konusunu Lada Kulübünde Açmak Nasip Olmadı, Bakımlar - Projeler Devam Ediyor. Benimde Gönlüm 2 Parça Birisi Renault'ta Birisi Lada'da Hayırlısı Bakalım Artık :)

SEAGAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
azeriler hızlı girdi ama yine reklam falan yok ama çok zayıf gidiyor, birde sahibinden com da gördüm ataşehirde bir firma baylik verilecek falan diye priora kalina ilan vermiş , çelikmotor olayı bıraktı iyice .

muhtemelen renault bünyesinde birkaç yıla Lada yı ayağa kaldıracaklar(rusyada böyle bir sorun yok tabi gayet güzel satışlar devam) Dacia ucuzdan orta seviyeye doğru yükseliyor ondan açılan boşluğu Lada ile doldurular sanırım ;)

SEAGAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Selamlar ,

İlk bakım detay oto da gerçekleştirildi ,

Yağ 5-30 , yağ filtresi,hava filtresi-polan filtresi değiştirildi .

debriyaj hidrolikmiş aşağı düşürülemiyormuş :)

ilgi alaka güzeldi , araç yıkanıp teslim edildi.

257 TL fatura geldi.

tahsilatı yapan bayanı tebrik etmek lazım bonusa taksit kampanyası yerine tek çekim yapma başarısını gösterdiği için :)

bu arada sağ arka çamurluk üstündeki plastik kaplamanın çif taraflı bantı açılmış kaplama bizraz ayrık şunuda yapıştırın dedim ama yazışma yapmamız aracı bırakmanız lazım dediler 2 kuruşluk bant için okadar mazot yakmaya değmez . kendim olaya müdahale ederim artık.

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Selamlar ,

İlk bakım detay oto da gerçekleştirildi ,

Yağ 5-30 , yağ filtresi,hava filtresi-polan filtresi değiştirildi .

debriyaj hidrolikmiş aşağı düşürülemiyormuş :)

ilgi alaka güzeldi , araç yıkanıp teslim edildi.

257 TL fatura geldi.

tahsilatı yapan bayanı tebrik etmek lazım bonusa taksit kampanyası yerine tek çekim yapma başarısını gösterdiği için :)

bu arada sağ arka çamurluk üstündeki plastik kaplamanın çif taraflı bantı açılmış kaplama bizraz ayrık şunuda yapıştırın dedim ama yazışma yapmamız aracı bırakmanız lazım dediler 2 kuruşluk bant için okadar mazot yakmaya değmez . kendim olaya müdahale ederim artık.

Geçmiş Olsun - Hayırlı Olsun Fiyat Gayet Uygun :eyv

BBK35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 stepway ilk servis için Sadıkoğlu otomotiv 410-450 tl fiyat çıkardı.

imbooo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni bakımın hayırlı olsun koray abi. bende imbo lada kulübünden sana danıştıktan sonra aldım bir sandero stepway gök mavisi. renault fun clube de üye oldum ilk senin konunu görmem de ayrıca yabancılık çekmicem hissini dahada çoğaltmış oldu.görüşmek üzere iyi forumlar.