Sticker hakkında Açıklama Önemli Okunmasını Rica ederim

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Abiler Kardeşler Hepinize Merhaba

Yaptırdığım Sticker olayı ile alakalı bir açıklamadır okuyup Durumun yanlış anlaşılmalara yer vermemesi açısından ilk benim yazmam daha doğru olacaktır.

ilk olarak önemle belirtmek istediğim nokta e-ticaret işi ile profesyonel olarak uğraşmaktayım. herhangi bir baskıcı reklamcı işim yoktur.
yaptırdığım sticker ticari mal değil sadece iş görülmesi amaçlı aracı olunmuuştur. herhangi bir karlılık payım v.s yoktur.o yüzden pazarlık eden arkadaşlara yardımcı olamadıysam affola.

tods ve erdem arkadaşlarımın arka çamurluk stickerları sağ ve sol olarak gideceği yere ikiside maalesef aynı yönlü gitmiş. baskıcı bize paketleri korumalı kargo poşeti ile karton arasına koyarak verdiğinden açık baktığımdan yönleri kontrol etmek oruç kafa hiç aklıma gelmedi.bu karışıklığın çözülmesi için tods ve erdem arkadaşlarımızın özelden birbirleri ile irtibata geçerek birbirlerine diğer yönlerini göndermelerini rica ederim. maksat ikinizinde işi tam olmuş olsun.

bu süre zarfından bu gün diğer barış arkadaşımızınki özellikle kontrol ederek gönderildiğinden sıkıntılı bir durum yok . muratından yönler ile alakalı bir sorunu yok.

benden yana harcadığım benzin zaman v.s şeylerin hepsi helali hoş olsun.

bu karışıklık yüzünden yok kardeşim ben hakkımı helal etmiyorum diyen olursada bana değiştirdikten sonra hesap numaralarını iletsinler ben kargo ücretlerini kendilerine tekrardan havale yaparım . bunun haricindede hak verirsinizki ürünler ne benim üretimim nede ticari malım olduğu için yardımcı olabileceğim konu bu kadardır.

bunu yazmamdaki amaç fatih abimin yanına bile bayram yaklaşması ve ramazan olması sebebi le lastik parlatıcı almaya 15 dakkalık yolu anca 10-15 günde zaman bulup gidebilmemdir. forumada bu yogunluktan dolayı son zamanlarda ara ara bakmaktayım.

bilgilendirme amaçlıdır. herkesi anlayışı için teşekkür ederim hayırlı ramazanlar