Sticker

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende istedim ama nafile

Bende istiyorum sari yazili lazim banada

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Abi veya Elinde Fazla Olan Arkadaşlar Varsa , En Kisa Zamanda Yardimci Oucaklardir.. :eyv :eyv

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosyası forumda mevcut alıp oto tuningçilerde istediğiniz renk ve büyüklükte bastırabilirsiniz...

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben indirdim o dosyayi iki reklamci tabelaciya gittim yapamam abi dedi onun icinn demistim bakariz basimizin caresine

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu İle İlgili Bir Çalişma Yapsak Şu Sticker Olayini Bir Netleştirsek , Daha Kolay Bir Format Uygulasak , Daha İyi Olucak Düşüncesindeyim.. Stickeri Aracinda Görmek İsteyen Çok Sayida Üyemiz Bulunmakta Konu İle İlgili Yönetici Abilerimden , Arkadaşlarimdan Yardim İstemekteyimm..

Teşekkürler...

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu İle İlgili Bir Çalişma Yapsak Şu Sticker Olayini Bir Netleştirsek , Daha Kolay Bir Format Uygulasak , Daha İyi Olucak Düşüncesindeyim.. Stickeri Aracinda Görmek İsteyen Çok Sayida Üyemiz Bulunmakta Konu İle İlgili Yönetici Abilerimden , Arkadaşlarimdan Yardim İstemekteyimm..

Teşekkürler...

Sana katılıyorum.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben indirdim o dosyayi iki reklamci tabelaciya gittim yapamam abi dedi onun icinn demistim bakariz basimizin caresine
yanlış yere gitmişsiniz de o yüzden. Araba arkalarına Maşallah , o şimdi asker ... gibi yazı yazan oto tuningçilere gideceksiniz , bilgisayarlarına dosyayı atacaksınız print edecekler bu kadar basit...

gggkhn

Gökhan ÇETİNKAYA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende reklamciya gittim zaten kardesim ama olmadi ustune gitmedim sonra direk int bulsam daha kolay cikarirdi adam zamanim yoktu.