Stock Clio3' üm

ykesici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederim, araç 91.000 de tek kusuru sol kapı sacı değişmiş ve bana göre artısı servis bakımlı olmuş olması idi. İnşallah dahada yakışıklı olacak.

Maşallah güzel görünüyor :eyv yay çok yakışıyor clio'ya :eyv yerde sanırım laura'nın ilersi gerçi antalyada bütün evler birbirine benziyor ama :D:D
Yay işine bayağı niyetliyim ama jant konusunda kafam karışık 16" mi 17" mi olacak bilmiyorum, acaba 17" taksam 5lik FK ile bir sıkıntı olur mu? Yerde Laura'nın ilerisi ama biraz biraz biraz ilerisi :) Çağlayan'da oturuyorum lokasyon olarak Yapı Kredi bankasının karşı çaprazı oluyor ;)

Maşallah, Allah kaza bela vermesin...
Yapacağın işlemlerin hepsi çok yerinde olacak...:eyv
Abicim Allah razı olsun, foruma asıl bulaşmam senin yaylar sayesinde oldu google da ararken senin topic geldi karşıma :) yakın zamanda irtibata geçeceğim sanırım seninle...
bide sis farı ayarlarsanız çok güzel olur kazasız belasız kullanırsınız inş.
Sis farı düşünmüyor değilim ama takıldığım nokta sis farı taktırmak için tampondaki far yerlerinin açılması yeterli mi yoksa tamponu mu değiştirmem gerekiyor bilmiyorum. Dediğim gibi araştıracağım bilgi edineceğim çok şey var, teşekkür ederim.
allah kaza bela vermesin.yapıcağın değişikliklerle araba çok güzel olucaktır bide ek olarak sis farıyla far boyama yaptırırsan tadından yenmez :) rengide uygun bide tavan folyosu olsa süper olur :)
tavan folyosu biraz abartı geliyor bana, yanlış anlaşılmasın ben sade aksesuardan yanayım :) Far boyama işine gelince onlar belki daha sonra ama yukarıda da dediğim gibi sis konusunda sizlerden bilgi edinmem lazım, teşekkürler.

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Kazasız belasız maşallah stock güzelinee :)

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant konusunda ( 16/17 ) speedmann (halil abi'ye) danışabilirsiniz :) plaka aklımda ağustos sonu antalyadayım bir sellektör çakarım arkadan :D:D

darkman

Erol BULUT,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sis farı hakkında tam bi bilgim yok ama tamponun değişmesine gerek yoktur büyük ihtimal oraya uygun sis kapakları vardır kesin bilen arkadaşlardan bi yorum gelirse daha iyi olur.

ykesici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant konusunda ( 16/17 ) speedmann (halil abi'ye) danışabilirsiniz :) plaka aklımda ağustos sonu antalyadayım bir sellektör çakarım arkadan :D:D
Mert kardeşim teşekkür ederim, Halil Abi ile görüşeceğim konular artıyor :)
sis farı hakkında tam bi bilgim yok ama tamponun değişmesine gerek yoktur büyük ihtimal oraya uygun sis kapakları vardır kesin bilen arkadaşlardan bi yorum gelirse daha iyi olur.
Erol benimde net bilgim yok ama sana katılıyorum 2 kıytırık sis lambası için koca tampon değişmez herhalde ( diye düşünüyorum :D belkide değişebilir :D )

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah kazasız cezasız belasız.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim Allah razı olsun, foruma asıl bulaşmam senin yaylar sayesinde oldu google da ararken senin topic geldi karşıma :) yakın zamanda irtibata geçeceğim sanırım seninle...
Yay konusunda hiç düşünme FK al diyebilirim 20 gün içinde 3000km'ye yakın yol yaptım yol tutuşu ve konforu çok iyi...:eyv
Jant konusunda ben ne zamandır kafa yoruyorum ve 16'' konusunda karar kıldım 17'' çok yorar arabayı, sislere gelince sis yuvalarına monte ediyorlar benim eski clioda oraya kadar tesisatta vardı ama yeni kasalarda var mı bilmiyorum ama montaj fazla maliyetli bişey değil 23-35 liraya yapılır...

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizimkilerde tesisat yok kendin çekiyosun ama satın aldığın zaman tüm parçalarıyla geliyo.üstnde olan kapakları kesiyosun güzel oluyo ben yapmadım ama yapan birini tanıyorum resimli anlatımı falan var paylaşırım yarın bulursam :)

ykesici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yay konusunda hiç düşünme FK al diyebilirim 20 gün içinde 3000km'ye yakın yol yaptım yol tutuşu ve konforu çok iyi...:eyv
Jant konusunda ben ne zamandır kafa yoruyorum ve 16'' konusunda karar kıldım 17'' çok yorar arabayı, sislere gelince sis yuvalarına monte ediyorlar benim eski clioda oraya kadar tesisatta vardı ama yeni kasalarda var mı bilmiyorum ama montaj fazla maliyetli bişey değil 23-35 liraya yapılır...

Sağol abi verdiğin bilgiler için, 17" konusunda haklısın ama 17 de bir başka oluyor :D ah bu şeytan yok mu ahh