Stop Işığı ve Akü Işığının Yanması

i.ozdemir

İsmail ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle İyi Akşamlar

Kangoo nun 2-3 kere başlıktada belirttiğim gibi Stop Işığı ve Akü Işığı aynı anda yanıp yaklaşık 10 saniye sürüp tekrar sönüyor bunun sebebi ne olabilir acaba başından böyle bir olay geçen oldumu ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler İyi Akşamlar

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynısı benim başıma gelmişti sattığım symbolde, elektrikçiye gittiğimde şarz dinamosundan oldugunu anladık, söküp kömürlerini ve bi kaç adını hatırlayamadığım ufak tefek parça değişti skıntı kalktı, arasına 170 lira sıkışmış :aytuğ

i.ozdemir

İsmail ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim Bu gün aracı babam servise götürdü onlarda şarj dinamosundan kaynaklı olduğunu komple değişirse 1000 Tl ye yakın masrafı olacağını söylediler sanayide çalışan bir akrabamız onun aracılığı ile sanayide bir ustaya aracı bıraktım İnşallah akşam gidip alacağım bakalım bizim şarj dinamosunun arasına kaç para sıkışmış umarım bütçeyi sarsacak kadar kötü değildir :(

R5TUNİNG

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1000 tl çok yüksek bir fiyat...300tl dinamo olsa değişim cart curt 400 tl den fazla etmez..

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
300 400 bile çok fazla ben işçilik dahil 170lira vermiştim hımmhımm

i.ozdemir

İsmail ÖZDEMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim toplamda 350 Tl tuttu ustanın dediğine göre tanıdık yer diye de işçilik parası alınmamış orjinal parçalar kullanılmış sizin dediğiniz fiyatlardan oldukça fazla :soru