Şu BMW'nin lambalarından Clio'lara yapılır mı?

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
​Orjinle oynamayalım derim bende sn.mod'um gayet güzeller işte ha para çoksa gidiniz boğazda balık filan yiyiniz efenim:aytuğ:aytuğ:aytuğ

tilki abim eskimeden bir yeriyle oynamam zaten hani oynayacak olursam da seneler geçer inşallah kazasız belasız bakıp maddi durum elveriyorsa hani takasta para kaybettirecek olursa falan bilemiyorum kendime kıyak geçebilirim diye sorayım dedimdi, balık mı yaaaa of girmicem heee foruma modifiye konusunda bile işi yemeğe bağladın ya ben pes ediyorum artık :bravo
:loll
yapılmaz uydurulamaz. boşa hayal..

iyi ki sormuşum hayal kurmaya başlamadan vazcaydım gitti sayenizde :aytuğ gerçekleri öğrenmek lazım ki boşa hayal kurmamalı, e bana müsade o zaman ben artık 7 gün 15 er saat çalışmalıyım ki o lambalara sahip olayım, e lambalar arabada olduğuna göre :aytuğ

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aslında yapılmaz diye birşey yok sadece çok emek ister o kadar :) Angel far mantığıyla yere paralel şekilde çubuklar çekilerek yapılabilir ama çok uğraş gerektirecek bir işlem. Örneğin;

http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=757

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

ya ama ama o siyah çizgiler aldı benim aklımı başımdan 12 3 evde ofiste bile beyaz ışığa sinir olduğumdan led lere sıcak bakamıyorum bir türlü :(
Aslında yapılmaz diye birşey yok sadece çok emek ister o kadar :) Angel far mantığıyla yere paralel şekilde çubuklar çekilerek yapılabilir ama çok uğraş gerektirecek bir işlem. Örneğin;

http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=757

altlardaki örneklerde epey benziyor çizgi çizgi, ama sanırım lambaların düz dikdörtgen gib olunca o görüntüyü vermiyor, neyse ben kafamdan bu hayali rafa kaldırayım şimdilik qw

bu arada almanca link için teşekkürler "Rückleuchten"muş ileride almanya'da falan ehliyet almam gerekirse hazırlık olsun şimdiden:D