Su eksiltme sorunu...Sorun kaynağını bulamıyoruz

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayni sorun bende de var.Yarin devirdaim pompasina ve contaya baktiricam.

ascella

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sorun çözüldü....basınç tankındaymış sorun fan açınca basınç yapıyo ve aradan çok azar azar akıtıyormuşş.değişti çiçek gibi oldu....çok şükür eskiltme yok fakat şimdide hararet göstergesi sapıttı yeni oldu oda...ortaya geliyo biraz geçiyo az bişe sonra fan açıyo iniyo normale ama daha önce yoktu bu nereden olabilir....müşürdemi sıkıntı var acaba

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankarada mısıniz

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben termostatı değiştirdim sorun o imiş.

ascella

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim hararet göstergesi canımı sıkıyo bazen ortayı ge.iyo bazen kalıyo sanki orada ne iniyo ne çıkıyo

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortaya gelecek zaten.Hele ki bu havalarda sonra yükselmemesi icin devreye fan giriyor

ascella

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün akşam ilk defa fan açmadı bir kere mahsus hemen klimayı açtım düzeldi...iyice sinir olmaya başladım

barca1899

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün akşam ilk defa fan açmadı bir kere mahsus hemen klimayı açtım düzeldi...iyice sinir olmaya başladım

Elektrikciye gidin derim.Benim faninda kablosu çıkmıştı.H emen taktılar.Motor suyunu kontrol edin soğuk iken.

ergunresul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza 2000 clio 1,6 rte aracımla Bursadan yeni katıldım...benim sorunum çok can sıkıcı ve inanın çok moralim bozuk....aracım su eksiltiyor ve kaynağını bir türlü bulamıyoruz...5 günde max.minimuma iniyor...genleşme kapağından atıyordu gittim orjinalini aldım...gene aynı termostatın oradan kaçırdığını tespit ettim gittim yaptırdım sorun gene aynı...bu sefer genleşme kavanozuna kırmızı mürekkep attık kaçak belli olsun diye gözle görünür hiç bir yerde bişe yok...kafayı yemek üzereyim...sizce neden olabilir..bu arada arabada ne tekleme nede patırdamalı çalışma yok yağ eksiltme yok köpürme yok...yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkürler:):):)
Merhaba.
Termostat kapağı çatlamış olabilir. Benim araç da eksiltiyor du ustanın biri fark etti değiştirdim sorun düzeldi. Plastik birşey zamanla özelliğini yitiriyor.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi