Su eksiltme sorunu

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her ihtimale karşı iki gündür araba kullanılmıyor. ustaların dediğine göre conta yakmış. kapının önünde biraz yatacak gibi.
sabah ilk çalıştırman esnasında araba zorlanıyorsa normalden farklı bir şekilde motor geç ve zorlanarak çalışıyorsa conta yanık olabilir ilk çalışmada zorlama var mı?

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sabah ilk çalıştırman esnasında araba zorlanıyorsa normalden farklı bir şekilde motor geç ve zorlanarak çalışıyorsa conta yanık olabilir ilk çalışmada zorlama var mı?
ilk çalışmada zorlanma yokta, bugün sanayiye gitti araba ben şehir dışında olduğum için babam götürmüş. malesef conta yanıkmış. Yapılıyor bugün. cevaplarınız için teşekkür ederim. :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ilk çalışmada zorlanma yokta, bugün sanayiye gitti araba ben şehir dışında olduğum için babam götürmüş. malesef conta yanıkmış. Yapılıyor bugün. cevaplarınız için teşekkür ederim. :eyv

​Ben çözemedimki olayı ya bizim ustalar yalan söylüyor bizehımm92 flashta defalarca sordum su eksiltiyoruz conta yakmış olmayalım diye bir suyuna baktı biri motor dengesine ve en önemlisi ilk çalıştırmayı sordular tek marşta deyince yürü git ne contası conta yakan araba sabah tek marş çalışmaz dedilerdi bende öyle biliyorum hoş neyse hayırlısı olsun.....

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ben çözemedimki olayı ya bizim ustalar yalan söylüyor bizehımm92 flashta defalarca sordum su eksiltiyoruz conta yakmış olmayalım diye bir suyuna baktı biri motor dengesine ve en önemlisi ilk çalıştırmayı sordular tek marşta deyince yürü git ne contası conta yakan araba sabah tek marş çalışmaz dedilerdi bende öyle biliyorum hoş neyse hayırlısı olsun.....
teşekkür ederim, alıştık artık tek ustayla olmuyor. en az 3 ustaya gösteriyoruz artık :)

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
masraf ne çıkartacaklar bakalım paylaş bizimle geçmiş olsun, banada bugün kırmızı ışıkta beklerken arkadan otobüs çarptı :(

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
masraf ne çıkartacaklar bakalım paylaş bizimle geçmiş olsun, banada bugün kırmızı ışıkta beklerken arkadan otobüs çarptı :(

aaa:(geçmiş olsun üzüldüm çok bir hasar yoktur umarım hoş cana gelmemiş onada şükürde

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konuyu açıcam şimdi otobüsün sigortasıda yokmuş çocukda panik yaptı eski mesleğim hoş gördük napalım eski sanayide 200 tl ye yapıcaklar parasını aldım çocuktan umarım düzgün yaparlar

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
​İnşallah:(

akn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle büyük geçmiş olsun Allah daha beterlerinden korusun. Babam kendisinin megane 2 olmasına rağmen benim rainbow'dan vazgeçemediği için açmışken komple motoru yaptıracam demesinden dolayı motor rektefeye girdi. Yarın ustanın testinden sonra arabayı alacak. Fiyat olarakta 1100 TL tutmuş. Ben şehir dışında olduğum için pek ilgilenemedim.

flashs94

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence gayet uygun çokda sağlıklı karar verilmiş hayırlı olsun