şu eksiltme

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler arkadaşlar araçim 2007 megane 1.4 lpg aut. 1000kmde yaklaşık 200ml yani küçük bir su bardağı kadar su eksiltirse bunu sorun olarak dusuneyimmi. Sanayide aracı bırak diyorlar bende güvenmiyorum.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanayicinin eli boş herhalde. Para kazanmak için karşıdakinde varmış yokmuş hesap etmez. Hemen sökelim, değiştirelim.

Eğer sen kullanırken çekişte sıkıntı yoksa, daha önce aracın hararet yapmamışsa ve gaza bastığında yedek deponda hava kabarcıkları oluşmuyorsa, rahat rahat binmeye devam edebilirsin. Sanayiye bırakıp bırakmama kararı senin. Kolaylıklar diliyorum.

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araçim 117200kmde 112250 kmde v kayısı kopup trigger e dolanmasindan dolayi yarım motor yapıldı. Çekişme sıkıntı yok suda yağ veya yağda şu yok. Yedek depo dediğin yer neresi onu anlamadım. Usta arabayi bırak şu tesisatı na hava basıp kontrol yapalım dedi. Ama yanında iken ellemiyo.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Belki yedek depoda çatlak var, belki su hortumlarından birinde küçük bir sızıntı var, belki radyatöründe delik var. Başka bir ustaya göster eğer o ustaya güvenmiyorsan. Ama dediğim gibi her usta kendi kafasından bir şey söyleyip sana ekstradan masraf açmasın. Bence ilk önce bir radyatörcüye git ve test ettir. Kolay gelsin.

xcyclopex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler

kostantin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kelepçelerde falan veya hortumlarda ufak bi sızıntı olabilir. Başında durarak yaptır. Malesef insanlara güvenmek zor bu devirde.
Ne olur ne olmaz.