Sultanbeyli tarafında oturan arkadaslar

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadşalar bir arac buldum Sultanbeylide RENAULT SEMBOL ÖZEL SERVİSİNDEN SATILIK.Ben avrupa yakasında oturuyorum oralarda hiç tanıdıgım vb yok yabancıyım oralara hatta oraya ilk defa gidicem .Şimdi oralarda yakın olan arkadaşlar var ise aramızda hani ufaktan anlayan arabadan anlayan yardımcı olabilirse çok sevınırım.Servise sokucamda şimdi sıkıntılı çıkıcak boşa 200tl bayılçaz ilk olarak kaba taslak arabaya bakıp ondan sonra servise sokucam.Yardımlarınızı bekliyorum.Bu arada orada boya makınesı mevcut ben anlamıyorum hıc kullanmadım makıneyı anlayan varsa help me:)

Renault Clio 1.5 dCi Expression 2006 Model 23.000 TL Galeriden satılık ikinci el Mavi renk - 119437139

Alper22

Alper ACAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç dışarıdan güzel duruyorda bi incelenmesi lazım.. Keşke bana yakın olsa bende Sultangazi'deyim Avr. yakası :)

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç dışarıdan güzel duruyorda bi incelenmesi lazım.. Keşke bana yakın olsa bende Sultangazi'deyim Avr. yakası :)

Teşekkürler kardeşim bende sarıyerde oturuyorum doğduğumdan beri o yuzden anadolu yakasını pek bilmiyorum tanıdıkta yok.Zaten boya makinesi var orası özel servis oldugu için artık birisi çıkarsa oralara yakın makineyle bi ölçüm yapmamız lazım sonra zaten servise götürücem expertize :) Aracın servis kayıtlarna cumartesi bakabilicem artık birini buluruz umarım o zamana kadar.