Suni deri döşeme

kasim34

Kasım KURNAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar megane 2 aracıma suni deri döşeme yaptırmak istiyorum fiyatları ne kadar internetten baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :):)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleykümselam. Önce kendinizi BURAYA tanıtırsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.:eyv

kasim34

Kasım KURNAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstediğin ürünler hakkında BURADAN bilgi alabilirsin.:eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deri döşeme yapacaksanız . Komple kapılara kadar yaptırın . fiyatınnı bilemeyiz .

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eğer İstanbuldaysanız Artcar öneririm uygulamalarına bakın çok iyi işçilikleri var suni deri olarak mercedes ve bmw gibi markaların orijinal derilerini kullanıyorlar diye biliyorum suni deri Alman deri diye de geçer.bende ileri ki zamanlarda düşünüyorum basıp İstanbul a gideceğim yalnız kullanışlılık açısından ortaları bmw spor kumaş kenarları Alman suni deri yaptırabilirsiniz.şuradan da konusuna bakabilirsiniz.800-1000 tl arasında çıkıyor
OTO DERİ DÖŞEME

hilmii_

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar megane 2 aracıma suni deri döşeme yaptırmak istiyorum fiyatları ne kadar internetten baktım ama bulamadım yardımcı olursanız sevinirim :):)
eğer istanbul anadolu yakası uyarsa yardımcı olurum ben yapıyorum döşemeciyim 0534 724 54 08 kendı aracımı yaptım megane coupe gelıp bakarsın ıscılıge begenırsen yaptırırsın

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suni Deriyi Tavsiye Etmiyorum Açıkçası.

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aleyküm selam ;) deri döşememi uzak dursun çok güzel duruyor çok asaletli oluyor aracın içi ama eziyeti çok hem sonradan yapılanlardan verim alamazsınız koltuklardaki aırbagler açılmayabilir o riski göze alırsanız yaptırın ancak daha önceleri deri koltuklu 2.0 16 v tempra cat model aracım vardı o deri koltuklardan neler çektim anlatamam yazın güneş altında kaldığında içine oturamıyordum uzun yolculuklarda oturduğum yer terden su içinde kalıyordu aşağı indiğimde arkam ıslak oluyordu millet garip garip bakıyordu kışın o koltuklar buz kesiyordu kışın hadi ısıtma falan olayı çözerizde yazın büyük sıkıntı sırtınız ter içinde kalıyor su gibi akıyordu gömleklerim üstüme yapışıyordu lafın kısası ben kesinlikle deri koltuklu araba almam bu olaydan sonra aracımdan soğudum şimdiki deri koltuklar nasıldır onu kullanana bu işleri yapan tecrübeli kaplamacılara döşemecilere sormak lazım belki farklı yöntemler malzemeler kullanıyorlar bu sıkıntılar yaşanmıyor olabilir :D

Son düzenleme: