SUNROOF sorunu fazlasıyla çözüldü nihayet

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vay be bende sunroof motorunu silecek motoru kadar bişey sanıyordum meğer oyuncak araba motoru kadarmış:D, geçmiş olsun

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wayy be ebay ne mubarek sitesin çok iyimiş 4 euroya sunroof dişlisi cok güzel bilgiler..allah sorun vermesin inş. ama olursa ugrascaz bilgiler sağlam..
dexterite

apapcım ne diyosun olaya bak?cenker

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben 80tl için yazık oldugunu düşünmüyorum en kötü ihtimalde bile komple bu motor yedek parça olarak kaldı.ama yinede bilgi için saol yedek dursun alalım 1 2 tane :)

Son düzenleme:

maske

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eBay araştırdım sunroof motoru var ama site ingilizce anlayamadı site güvenilirmi ve nasıl alabilirim yardımcı olrmsunuz? şimdiden tşkler

ernestoooo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eBay araştırdım sunroof motoru var ama site ingilizce anlayamadı site güvenilirmi ve nasıl alabilirim yardımcı olrmsunuz? şimdiden tşkler
eBay bizdeki gittigidiyor'un yurtdışı versiyonu. Hatta bizim gittigidiyoru da satın aldılar. Bu tarz sitelerde güvenli alışveriş için sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz. Yurtdışı olduğu için Paypall hesabı açmanız gerekebilir.

ernestoooo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada herkese iyi günler. Benim clio 2 aracımdada sunroof motoru sıkışmış. Acaba bu motoru tavan döşemesini sökmeden yerinden sökmek mümkün mü? Teşekkür ederim