Sunroof

CAMGÖZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Fluence privilege Aracım da herhangi bir sıkıntı yoktu. Dün akşam Sunroof u açmak istedim ama düğmeye basıyorum tık ses yok. Sizce ne olmuştur?

Rahmetinden bir damla boğar bu alemi... Kahrını gerektirecek işlerden uzak eyle beni

toggykaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sigorta arızası gibi duruyor. sigortayı değiştirip tekrar denemelisin

39 BB 151

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bencede sigortadan

CAMGÖZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ilginize teşekkür ediyorum. Ancak sigorta şeması araçta yok. Kitapçığa hızlı bir göz attım orada da bulamadım. Sunroof sigortası hangisi bilen veya bulabilecek arkadaş var mı

Rahmetinden bir damla boğar bu alemi... Kahrını gerektirecek işlerden uzak eyle beni

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Büyük ihtimalle kendisini korumaya almıştır.Ortadaki büyük düğmeye 5-10 saniye kadar basılı tutun , kilidin açıldığını duyacaksınız. (belli bir süre sunroofu kullanmazsanız , üzerinde herhangibir ağırlık olur , yada bir şey düşerse kendisini korumaya alır.)

CAMGÖZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ortada düğme yok ki4ae48b400c728c1759b1ba2ed0dea05b.jpg

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
​Pardon sizin düğme değişikmiş:)

CAMGÖZ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sigortar ile teker teker oynadım. Çıkartıp kesik varmı diye baktım. Yolda düğmeye basınca tık sesi gelmeye başladığını fark ettim. . Biraz daha gidince tekrar bastım basılı tuttuğum halde az hareket ediyor duruyor. Aracı stop edip tekrar çalıştırdım ayarlar oturdu. Şimdi düzgün çalışıyor. Ne olmuş diye biri sorarsa bilmiyorum