sürücü camı

eseslimm26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar benim araba 2004 1.4 16 valf sürücü camı kaldırmıyor.. kaldırma motoru sesi tık tık ses geliyor ama kaldırmıyor sebebi ne olabilir.. başına gelen varsa söyleyebilir mi şimdiden tşk ederim kolay gelsin..

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
selam arkadaşlar benim araba 2004 1.4 16 valf sürücü camı kaldırmıyor.. kaldırma motoru sesi tık tık ses geliyor ama kaldırmıyor sebebi ne olabilir.. başına gelen varsa söyleyebilir mi şimdiden tşk ederim kolay gelsin..
Dişli sıyırmış olabilir . Aşağı rahat iniyor fakat yukarı zor çıkıyor ise cam fitil lerini WD 40 ile yağlayın oda olmas sa otosanayi yolu görünüyor

eseslimm26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çoskun üstadım hiç bir şekilde inip kalkmıyor.. cam açılmıyor kısacası... bide sağ ön cam çok yavaş şekilde inip kalkıyo sebebi ne olabilir .. cvbın için şimdiden tşk ederim

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
çoskun üstadım hiç bir şekilde inip kalkmıyor.. cam açılmıyor kısacası... bide sağ ön cam çok yavaş şekilde inip kalkıyo sebebi ne olabilir .. cvbın için şimdiden tşk ederim
Cam kaldırma mekanizması dişli sıyırmış o zaman değişim gerekir . Cam motoru zorlandikca motor gücü düşüyor sonrada arıza yapıyor sağ ön cam motoru da son günlerini yaşıyor olabilir . Birde cam fitil leri kirlenince cam hareket ederken sıkışma yapıyor

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muhtemelen kapı iç kartonunu sökmeden sebebini bulamassınız.sıkışıyormu krikomu bozuk yerindenmi çıktı bakılması lazım.

Volkan81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkdaşlar benim cam yukarı çıkarken birden geri dönüyor çok fazla deneme yaptığımda düğme kısa süreliğine çalışmıyor acaba düğme bozuk mu yoksa sigrta falanmı devreye giriyor cvplarsanız sevinirim.