Sustalı anahtar, bisiklet taşıyıcı,aux bağlantı aksesuarı tecrübesi veya fikri olnlar

Aykut Yakup Gültekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar malum 2011 Kangoo Chromline kullanıyorum. Aksesuarlarla ilgili sizin fikirlerinizi almak istedim.
İlk olarak Bizim bu araçların anahtarları malum çok büyük, sustalı bir anahtar kabı içine yerleştirilme imkanı var mı? İnternette kangoo sustalı anahtar var yeni çıktı falan diyorlar ama o bahsi geçen anahtar kabındaki butonlar düz oysa bizim anahtar kabındaki butonlar açılı.
İkinci olarak kangoo için bisiklet taşıyıcı orjinal aksesuar olarak çok pahalı daha uygun fiyata yan sanayi vs. olabilir mi? olursa servis montaj yapar mı? Tecrübesi olan var mı?
Son olaraksa, malum bizim araçlarda aux girişi var, usb-kart okuyucu falan yok. Araştırdığım kadarı ile aux u kullanmak için tek yöntem mp3 çalar bağlamak. Tamam. Peki Aracımda bluetooth özelliği ile telefonumdaki müzikleri dinleyebiliyorum fakat telefon müzik dinleme işi için çok uygun değil bence, şarz sorunu, telefonda müzikleri depolama sıkıntısı vs. sebeplerle.. Peki telefon yerine üzerinde sd kart yada usb girişi olan ve sd kart yada usb deki müziği bluetooth üzerinden araca gönderebilen bir alet var mı? yani benim arabanın bluetooth audio device olarak tanıyacağı ve üzerinde bir depolama imkanı olan bir alet var mı?
Bir de Kangoo için kullandığınız ve gerçekten memnun kaldığınız aksesuarlar, aletler, basit değişiklik yapılan modifiyeler vs.vs. gibi tecrübeleriniz var mı?
Şimdiden hepinize teşekkürler... Keyifli sürüşler...

Aykut Yakup Gültekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar forumumuz biraz pasif mi? Yoksa ben mi yanlış yerde konu açıyorum... Yoksa kangoocu arkadaşların hepsi tatilde mi :)

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sustalı anahtar, bisiklet taşıyıcı,aux bağlantı aksesuarı tecrübesi veya fikr...

herkes bayram tatilindedir anahtarin yapilmasi kolay anahtarcilar yapar onu bi sekilde, ikinci olarak o demiri de bi yerden bulursunuz ama benim fikrim yetkili servis takar takmasa bile montaji basittir kendiniz kolaylikla yapabilirsiniz gibime geliyor, ucuncu olarak aux girisi varsa telefondan mp3 playerden dinleyebilirsiniz bence alete filan gerek yok masraf bosuna, cakmaklik girisine de bi sarj aleti alirsiniz olur biter

Son düzenleme:

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müzik olayınada ben el atayım. laptop veya tabletinizi bluetooth yoluyla araca tanttığınız zaman sd card, usb, hdd tarzı cihazlarınızdaki bütün müzikleri aracında oynatabilirsin. ayrıca aux da veri kaybı olur. En temizi bluetooth dur

Aykut Yakup Gültekin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler, peki birşey soracağım.
Tabletim yada dizüstü bilgisayarım olmadığını düşünürsek
Multi-Touch özelliğine sahip iPod nano.
linkteki yeni nesil ipod larda özellik olarak bluetooth üzerinde aracınıza girdiğiniz anda müziklerinizi dinlemeye başlayın diyor.
İpod un yaptığı bu işi yapacak uygun fiyatlı bir alet yok mudur? Yani sadece müzik dinlemek için kullanacağım ve aracımlada uyumlu şekilde çalışacak bir mp3 player yok mudur tabii fiyatı ipod kadar olmayan :)