Symbol 1.5 dci - Rolanti Dalgalanması

graphicdesigner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2012 model 1.5 dci aracımda devir dalgalanması var.
Özellikle şu aralar havaların soğumasıyla daha da çoğaldı.
Pompacı beyin tamir edenler hallediyor dedi ama bilemiyorum.
Bilgisi olanlar yardım lütfen...

serkandayauc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş benimde 2009 1.5 symbol de aynı soru vardı. Pompa basınç değerleri çok iyi enjektör ler sağlam. En son pompa basınç müşürü değişti şimdi sadece motor zor çalışıyor ve soğukken ufakta olsa devir 0 a düşüyor gibi sersemliyor, ısınınca düzeliyor. En azında. Isınınca yapmıyor önceden hep sersemliyor hatta stop ediyordu. Ne yapıcaz bilmiyorum daha neyi değişcez yok üstad yaaa

DİJİTAL

Yasin KARADERILI, T.C. Vatandaşı
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeş benimde 2009 1.5 symbol de aynı soru vardı. Pompa basınç değerleri çok iyi enjektör ler sağlam. En son pompa basınç müşürü değişti şimdi sadece motor zor çalışıyor ve soğukken ufakta olsa devir 0 a düşüyor gibi sersemliyor, ısınınca düzeliyor. En azında. Isınınca yapmıyor önceden hep sersemliyor hatta stop ediyordu. Ne yapıcaz bilmiyorum daha neyi değişcez yok üstad yaaa
benim 2009 kangomdada vardı aynı sorun basınç müşürü degişti busefer asırı titresimli çalışmaya başladı sonradan anladıkki parçaçı çıkma parça satmış bize iyibi pompacıdan orjinal delphi (delphi yazıp yansanayi oalnaı çok )alıp kendim taktım hiç bir sorun kalmadı.

mila

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rölanti sensörünü değiştirin aynı sorun halloldu