Symbol bagaj kilidi

volkanyildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet aracımı alalı henüz daha 2 ay bile olmamışken 2. kez bagaj kilidim hırsızlar tarafından patlatıldı. Çok şükür çok büyük kayıplar vermedik ama ben ömrü hayatım boyunca böyle dandik böyle kalitesiz malzeme görmedim bir araçta. Böyle bir işçiliğe böyle bir tasarıma Renault gibi koskocaman bir marka nasıl izin veriyor anlamıyorum. Internetten yedek parça bakarken şikayet sitelerine denk geldim ve benim gibi binlerce kişi bu sorundan muzdarip ve çözümü bulunmamakta. Sırf bagaj kullanabilmek için sedan araba alıyorsun ve o bagajı hiç kullanamıyorsun. Kullananlar ve Symbol marka araç alacak olanlar siz siz olun bagajınızda mümkün oldukça hiçbirşey bırakmayın. Yoksa sabahları sizi güzel bir sürpriz bekliyor olabilir. affc4cb97cf0d9d6aad8557c961b4c25.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Evet aracımı alalı henüz daha 2 ay bile olmamışken 2. kez bagaj kilidim hırsızlar tarafından patlatıldı. Çok şükür çok büyük kayıplar vermedik ama ben ömrü hayatım boyunca böyle dandik böyle kalitesiz malzeme görmedim bir araçta. Böyle bir işçiliğe böyle bir tasarıma Renault gibi koskocaman bir marka nasıl izin veriyor anlamıyorum. Internetten yedek parça bakarken şikayet sitelerine denk geldim ve benim gibi binlerce kişi bu sorundan muzdarip ve çözümü bulunmamakta. Sırf bagaj kullanabilmek için sedan araba alıyorsun ve o bagajı hiç kullanamıyorsun. Kullananlar ve Symbol marka araç alacak olanlar siz siz olun bagajınızda mümkün oldukça hiçbirşey bırakmayın. Yoksa sabahları sizi güzel bir sürpriz bekliyor olabilir. affc4cb97cf0d9d6aad8557c961b4c25.jpg

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Geçmiş olsun Allah tekrarını yasatmasin

Rapex

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
10 saniyede patlatiyorlar bununla ilgili bir cok sikayet mevcut hicbir sey demediler,yeni kasada kilit koymayip bu problemi giderdiler. Kilide sert yumruk/tekme atildiginda kendisi iceri dusuyor. Bu aracin fabrikada muhendisler tarafindan uretildigine gercekten inanmiyorum,sanayide 3-5 esnaf toplansa daha kalitelisini uretebilir. 140-150 ile giderken sert fren yaptiginizda direksiyon,pedal heryer titriyor,kaporta deseniz 5 tabaka aliminyum folyo kalinliginda neresini dokundursaniz patliyor. Aldigima alacagima pisman oldum. Umarim bir daha yasamazsiniz,gecmis olsun.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu tip sorunlar alt sinif araclarin neredeyse tamamında mevcut. Örneğin doblolarin kapısını pinpon toplarıyla açıyorlar inanin zorlanmıyorlar bile. Symbol dediğiniz arabaya araba demek bile yanlış esasında ama f/p olarak baktığınızda şirketler çoğunlukla bu aracı kullanıyor. Renault’ta sagolsun her taraftan kesip kısıp araci ucuza mal ediyor. Sonuç olarak ucuz etin yahnisi durumu. Günümüzde fiyat göz önüne alındığında o durumda ortadan kalkıyor gerçi ama linea da cok benzer durumda. Benzer araçları ele aldığınızda durum aşağı yukarı ayni. Kisisel kanaatim aile araci veya kisisel olarak kullanilacak bir arac degil bunlar ama butce meselesi tabi. Ama okudukca insanin ici aciyor gercekten. İsin bir de muhattap bulamamak tarafi var. Hondanin sac muhabbeti var biliyorsunuz ki honda gibi dev bile hala adim atmadi. Gel gelelim is tesekkure gelince ana sayfadan yayimlarlar ama hatayi kabullenmeye geldigi vakit is kimseyi bulamazsiniz karsinizda. Paranizla rezil olursunuz. Daha da acisi bu lakayit tavirlari acikcasi avrupada yaptiklarini ( yapabildiklerini ) hic sanmiyorum. Bizim yasalarimiz sagolsun butun buyuk firmalara o kadar guzel imkanlar sagliyor ki adamlar da ellerinden geldigince gevsek davraniyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi