Symbol hafta sonu temizligi :)

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kirletin. Aracı alınca annem bomba patlattı, e kapının önünde kovayla mı indiririz suyu:D Artık yıkamanın yaygınlaştığını, zaten eskisi gibi bahçeli bir apartmanda oturmadığımızı vb anlattım:) Zamanında rahmetli babamdan az ekstra harçlık koparmamıştım araba yıkama karşılığı 12 3 Güderi mi deniyordu sarı bezler vardı, bauhaus'tan almıştık, ahh... ahh...

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kirletin. Aracı alınca annem bomba patlattı, e kapının önünde kovayla mı indiririz suyu:D Artık yıkamanın yaygınlaştığını, zaten eskisi gibi bahçeli bir apartmanda oturmadığımızı vb anlattım:) Zamanında rahmetli babamdan az ekstra harçlık koparmamıştım araba yıkama karşılığı 12 3 Güderi mi deniyordu sarı bezler vardı, bauhaus'tan almıştık, ahh... ahh...

flash ımız oldugu zaman o kadar azimliydimki :D araba yıkamak için 5. kattan hortumu indirdim aşagı üstüne üstük bide elektrik süpürgesini indirmeye çalışıyordum vay be ne günlerdi fazla ek kablo bulamadım die şarjlı süpürgeler vardı onlardan 2 tane bozmuştum vay bea :D gençlik yılları of bea ne günlerdi :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

flash ımız oldugu zaman o kadar azimliydimki :D araba yıkamak için 5. kattan hortumu indirdim aşagı üstüne üstük bide elektrik süpürgesini indirmeye çalışıyordum vay be ne günlerdi fazla ek kablo bulamadım die şarjlı süpürgeler vardı onlardan 2 tane bozmuştum vay bea :D gençlik yılları of bea ne günlerdi :)

Hortum olayını demedi iyi ki annemhehe

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam 3 parça hortum bulup birleştirmiştim yaw bide apartman apartman komşulara soruyordum :) neler çekmiştim ama sonraki zevki hiçbir şey vermemiştir :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
tam 3 parça hortum bulup birleştirmiştim yaw bide apartman apartman komşulara soruyordum :) neler çekmiştim ama sonraki zevki hiçbir şey vermemiştir :D

Çok doğru, pasaklı hali gidip pırıl pırıl, hele kurulama faslı, ayrı bir olaydı, leke kalmayacak, nemli kalmasın aman sanki hasta olacak:) Ağabeyim dururken bu işleri benim yapmamda bir gariplik var ama zevk işte :D Şimdi süngerle yıkatmam gerektiğini öğrendim, ama ilk yıkatmada heyecan yapacağım sanırım, sonra alışırım da:)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben artık yıkatmıyacam her hafta sonu kendim yıkayacam :) bundan sonra bakım malzemeleri alıcam :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben artık yıkatmıyacam her hafta sonu kendim yıkayacam :) bundan sonra bakım malzemeleri alıcam :D

şimdiden kolay gelsin ve keyifli temizlikler:) işte bayan-erkek eşitsizliğinin bir diğer boyutu. ben şimdi kalkışsam, camlardan, gelen geçenlerden gözler nasıl üzerimde olur, ama erkekler için sorun yok:)

gözümden kaçmış bu arada, her hafta sonu mu??? maşallah diyeyim, 2 hafta oldu hala bıcı bıcı görmedi benim zavallı, ama yağmur yağdı zaten ara ara, hatta 1 saat önce:) iyice çamur gibi olacak:(mde olur, ama erkekler için sorun yok:)

Son düzenleme:

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdiden kolay gelsin ve keyifli temizlikler:) işte bayan-erkek eşitsizliğinin bir diğer boyutu. ben şimdi kalkışsam, camlardan, gelen geçenlerden gözler nasıl üzerimde olur, ama erkekler için sorun yok:)

nie ne diecekler ayıp bir şey yapmıyosun arabanı yıkıyorsun rahatla al eline bir kova in arabanın yanına kafa kulak rahat temizle işte oooo o ne der bu nedere bakma bence

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

nie ne diecekler ayıp bir şey yapmıyosun arabanı yıkıyorsun rahatla al eline bir kova in arabanın yanına kafa kulak rahat temizle işte oooo o ne der bu nedere bakma bence

demeleri değil ki, saçma sapan bakışlar vb, sonuçta insan sinir olduktan sonra bir alemi yok, ha eskisi gibi apartmanımızın otoparkı olsaydı o zaman denerdim ama kesin nostalji adına, ama yol üstünde ı ıhh, sanayide kutularımla park çalışırken rahattım ne de olsa bir daha görmem o insanları diye, ama ev önünde zor:)