symbol krom gösterge halkaları bence bir bakmalısın

adige6060

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar forumda gördüm tr semih adlı arkadaş megan 1 aracına yapmış çok hoşuma gitti arkadaşa sordum aldığı sitenin adresini felan aldım baktım araştırdım ama bulamadım symbole göre yok galiba ama megan 1 ile symbol 2001 model göstergeleri bana birebir aynı gibi geldi acaba megan 1 olarak alsam symbole uyarmı ?

halkaları ve uygulanmış haline linkten bakabilirsiniz arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum..
link:http://www.renaultfanclub.com/arac-...ardesimin-d-gunu-hediyesi-moman-halkalar.html

frk96

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel olmuşş:DD

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dikkatli baktım da evet symbolle göstergeleri aynı ama zemin beyaz olduğu için şık durmuş senin zemin beyaz değilse bence gerek yok

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Aynı Projeyi Benim Symbol İçinde Düşünüyorum

adige6060

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı Projeyi Benim Symbol İçinde Düşünüyorum
baraber halledelim isterseniz serhan bey internet sitelerinden vs. araştıralım link felan atalım ben internette biraz araştırdım fakat ne symbole göre nede megan 1e göre bulamadım halkaları ?

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
baraber halledelim isterseniz serhan bey internet sitelerinden vs. araştıralım link felan atalım ben internette biraz araştırdım fakat ne symbole göre nede megan 1e göre bulamadım halkaları ?

Beraber Bir Araştırma Yapalım Bakalım Nasıl Bir Sonuç Çıkıcak Ben Bir Kaç Yere Danışırım Bu Konuyu