Symbol Ön Taraftan gelen ses

ck1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese kolay gelsin iyi forumlar diliyorum.2013 yeni kasa symbolümde son bi kaç gündür duyduğum sesi anlatmak istiyorum belki benzerini yaşayan vardır diye.Araç çalışmıyorken kapıyı açıp yeni bindiğimde bi 10 saniye kadar süren torpidonun sol kısmından gelen tak tak benzeri bi ses duyuyorum.Kendiliğinden bi 10 saniye sonra geçiyor.Aracı çalıştırmadan sadece kapıları açsam başlıyor.Bu tarz birşey yaşayan olduysa bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio 4 te de oluyor.kapiyi acinca sessizken duyuluyor.torpidonun icinde catir citir sanki transformers dönüsüyor gibi.bi sure sonra kesiliyor.kalorifer sistemi flap testi yapiyor gibi geldi .

ck1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi kaç denemem oluyor gidermeme yönelik yarın tekrar kontrol edicem ses gelmezse anlatıcam burayada

ck1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim clio 4 te de oluyor.kapiyi acinca sessizken duyuluyor.torpidonun icinde catir citir sanki transformers dönüsüyor gibi.bi sure sonra kesiliyor.kalorifer sistemi flap testi yapiyor gibi geldi .
aynı şeyleri düşünüyoruz..

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baska bir ses vardi cözdüm anlatayim belki birine faydasi olur.ozellikle parke tasli yollarda goguslugun sag tarafindan airbag arkasi civarindan zingirti titresim sesi geliyordu.torpido gozünu sökup alttan egilip baktim.sag havalandirma kanalina bagli olan plastik boru cok oynakti etrafindaki diger malzemelere carpip ses yapiyordu.arasina sunger gibi mlzeme sikistirdim sesi kestim.cok basit bir islem.

ck1912

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baska bir ses vardi cözdüm anlatayim belki birine faydasi olur.ozellikle parke tasli yollarda goguslugun sag tarafindan airbag arkasi civarindan zingirti titresim sesi geliyordu.torpido gozünu sökup alttan egilip baktim.sag havalandirma kanalina bagli olan plastik boru cok oynakti etrafindaki diger malzemelere carpip ses yapiyordu.arasina sunger gibi mlzeme sikistirdim sesi kestim.cok basit bir islem.
yok bunu çözemedim ya naptıysam klimayla ilgili olduğu kesin gibi arabayı çalıştırmadan kapılardan birini açınca başlıyor tik tak saat gibi torpidonun altından