Symbol su alıyor..

Erkansymbol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi silecekleri söküyosun , altındaki plastiği komple söküyosun kalerifer borusunun girdiği yerin tam önünde gider var. orası %99 tıkanmıştır başka seçenek yok tıkandığı için kalerifer borusunun ordan su alıyor. Camlardan veya fitillerden değil yaşamış biri olarak dediğimi yap kesin çözüm :)

Kardeşim senin dediğini bi deneyim. bende aracı yeni aldım. geçen 2 saat sağlam yağmur yağdı, şoför kolltuğunun olduğu zemin ıslaktı.

34ZE05

Zafer ERDOĞAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı sabahlar;

Aynı dertten muzdarip oldum bende geçen hafta baktım ıslak ne olduğunuda anlamadım :) dün akşam baktım halen kurumamış biryerden su geldiği birşey olduğu belli yane yarın dediğiniz yerlere bakayım ne çıkıcak neresi tıkanmışsa bulurum inşallah. İlk gördüğünde resmen şok oldum yafff :D

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ön ızgaranın alt kısmında su kanalalrı var lastik bir parçanın çıkış yeri yaprak vs. doluyor ve kapatıyor kanalı dışarı gidemediği için içeriye veriyor suyu yetkili bir servise veya dışarda bir ustaya yaptırın çok fazla miktar almazlar yetkili servis 90 tl alır dışarısıda alsa alsa 50 alır..

34ZE05

Zafer ERDOĞAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba;
Dün gittim oto camcıya Onur beyin dediği gibi ön ızgaranın alt kısmında su kanallarının olduğu yeri açtı silecekleri falan söktü. Orta kısım tıkanmış temizledi kurumasını bekliycem :D Ümraniye sanayide yaptırdım 20 YTL ücret verdim bilginize. :D