symbol vites topuzu

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2005 model symbol vites topuzunu degiştirmek istiyorum mandallı bildiginz gibi vites topuz bizim araçların bu bir engel midir degiştiren varmı nasıl bir yol izlemem lazım degiştirme esnasında yardımlarınızı bekliyorum

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kimsenin bilgisi yok sanırım :D

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vites topuzunun sökmek bilmeyen için zor bayağı uğraştırır..Şimdi bilgili arkadaşlarımız yardımcı olurlar :)

Ersel YILGIN

Bilgi Girilmemiş
5 lira ver sanayide yaptırt.Kendin uğraşırsan eğer vites kutusunu bozabilirsin.Ben zamanında kangoo'ya almıştım.Sağa sola bir anahtar yardımıyla çevirip çıkarıyorlar.Daha sonra yenisini takıyorlar.20 liraya yedek parçacıda renault topuzu var üstü metal olan.Ama dediğim gibi kendin uğraşma bozarsın kutuyu.

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendim elimi sürmem zaten içime sindikten sonra parada da gözüm olmaz aracıma harcadığım
yanlız bu spor topuzlar var momo nun omp nin falan cok hoş duruyorlar onlardan taka bilirmiyim acaba yerine

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Özel olarak var momonunda cok fazla fıyatları mandallırlar ıcın ... İnsternetten alısverıs yaparım dersenız Richbrook diye bi firmanın var onu tavsıye ederım bende dusunuyorum cok kalıtelı hemde hesaplı gelyıor

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
internetten alış veriş yapa bilirim fakat yurt dışı siteleri için başka hesaplar açılması gerekiyor sanırım o yüzden alamam sanırım fiyatları ne civarda

H_Yasar ALTUNTAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yapıyorlar ama kendın yapmaya calısma bende solemesı

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben kendim soktum ve taktım 4-5 aydır kullanıyorum bir sorun olmadı ama sökmek biraz zorladı once gevsetiyorson sonra baya bir asılarak cekiyorsun cıkıyor mandallıya uyacak bir topuz alıp taktım

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla ben kendim soktum ve taktım 4-5 aydır kullanıyorum bir sorun olmadı ama sökmek biraz zorladı once gevsetiyorson sonra baya bir asılarak cekiyorsun cıkıyor mandallıya uyacak bir topuz alıp taktım

kardesim fotosunu koyarmısın