TABLET ALDIM : Bilginize İhtiyacım var

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun onur kardeşim. Bende 2 hafta önce tablet aldım cok menunum guzel cihazlar.

Seni burda görmek ne şeref abim :) teşekkür ederim abi inş memnun kalırım kafaya koydum artık ayrıca ondan mı giriyorsun Evren abi RFC ye.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgileriniz için çok teşekkür ederim iptal kısmı yok şu an spariş çekmezlerse iptal olacakmış Allah hayırlısını versin diyeli şimdi bir kaç arkadaşımla görüştüm onlarda gitti gidiyordan alışveriş yapıyorlarmış ve malzemelerden çok memnunlarmış ayrıca eksik veya arızalı malzeme getirmiyorlarmış kontrol ediliyormuş geri teslim olmaması için bakalım ya gerçekten memnun kalırım inş çok uğraşcak vaktim yok zaten iş yoğunluğundan arada sırada kafa dağıtmak otobüste 1.5 saat eve gidene kadar en azından :) Tekrardan çok teşekkür ediyorum insanın ailesi olunca böyle oluyor işte maşallah... Seviyorum sizleri..:eyv

Geldiğinde cihazı kontrol etmeden kuryeyi göndermeyin mutlaka herşeyin tam ve eksiksiz olduğuna emin olun :eyv

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende eşime bir tablet hediye almayı düşünüyorum fakat hiç bir bilgim yok. Parasına fazla takılmadan, şöyle orta karar birşey, beyaz renkte, güzel bir marka, model tavsiye edebilirmisiniz? hızlı ve modern bir marka model ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
KArdesım hayırlı olsun 179 TL bilgsayar almssın daha ne olsun :) Gule gule Kullan

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun , tablet dünyasıda değişik bir dünya , güle güle kullan Abi :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
179 tl yi görünce epey sevindim:) şu anda bütçe ayıramam ancak dersler için almak istiyorum da bunun boyutu küçük gelir sanırım, online alıştırma yapmak vb için biraz daha büyüğüne ihtiyacım olacak, marka yönünden kullandıktan sonra da yorumları merak ediyorum, güle güle kullanın!

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seni burda görmek ne şeref abim :) teşekkür ederim abi inş memnun kalırım kafaya koydum artık ayrıca ondan mı giriyorsun Evren abi RFC ye.

Antalyadan döndüm hasta oldum raporlu evde yatıyorum :( İpad i daha dogru düzgün kullanamadım yengen çöktü direk hevesini alsın da ondan sonra bende olur sanırım :)