Tablet Aldım .....

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan, birkaç kişi ekrana bakarsa görüntü sorunu oluyor mu sağdan soldan en başta merak ettiklerim, derste kullanmak için düşünebilirim o yüzden:)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı uğurlu olsun seninle konuştuğumuzu neden almadın :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan, birkaç kişi ekrana bakarsa görüntü sorunu oluyor mu sağdan soldan en başta merak ettiklerim, derste kullanmak için düşünebilirim o yüzden:)
ablacım onu onura sor benim kargo gelmedi daha .. :)

kardeşim hayırlı uğurlu olsun seninle konuştuğumuzu neden almadın :)
piranhayı diyon onurum Satıcıya mesaj attım Ekranla ilgili saglıklı bi cvp alamadım Sende bunu almışken Alayım dedim fiyatıda uygundu ...

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ablacım onu onura sor benim kargo gelmedi daha .. :)

piranhayı diyon onurum Satıcıya mesaj attım Ekranla ilgili saglıklı bi cvp alamadım Sende bunu almışken Alayım dedim fiyatıda uygundu ...

iyi etmişsin Gökhanım süper cihaz bunlar çok memnunum.. milletin tablet şarjı 3 saat gitmiyor bizimki sürekli açık kalsa bi gün gider oynayınca da 4 veya 5 saat yetiyor..

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi etmişsin Gökhanım süper cihaz bunlar çok memnunum.. milletin tablet şarjı 3 saat gitmiyor bizimki sürekli açık kalsa bi gün gider oynayınca da 4 veya 5 saat yetiyor..
Sen kullanımı ck iyi deynce aldım zaten .. :) SAdece WEB için kullanılacak oyun moyun oynamam.. Yeterli gelir olmadı Ben elden cıkartırım Sorun oolmaz :)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen kullanımı ck iyi deynce aldım zaten .. :) SAdece WEB için kullanılacak oyun moyun oynamam.. Yeterli gelir olmadı Ben elden cıkartırım Sorun oolmaz :)

aynen kardeşim memnun kalırsın:) ama yengeme dikkat bizim hanım elinden düşürmez oldu :)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yenge 2 çocukla zor başa çıkıyor kardeşim :D Ayakta uyuyor Bende Surekli dukkandayım tablet bende olursa Zor :D

hehe haklısın