Tahminen 1,5 Saat Sonra yayındayız

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah arka plana müzik atılmamıştır. Müzik yerine yolda araçlarımızdan çıkan sesleri dinlemek daha hoş olacaktır. Genede emeğine sağlık çok çalışıldığı belli :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnşallah arka plana müzik atılmamıştır. Müzik yerine yolda araçlarımızdan çıkan sesleri dinlemek daha hoş olacaktır. Genede emeğine sağlık çok çalışıldığı belli :)
Çekime katılan iki aracın ortalama 90 km/h ile gitmesinden dolayı, Rüzgar sesinden başka ses olmadığı için müzik var :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
montaj kaydı % 60 tamamlandı

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabırsızlandım şimdi :) elinize saglık kardeşim.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
süre kac dakika ersin? ona göre mısır patlaaa yapacaz bilal abi ile :) gatkılı votka aldım :D yanında bimbull ( redbull çakması ) hediye verdiler :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
süre kac dakika ersin? ona göre mısır patlaaa yapacaz bilal abi ile :) gatkılı votka aldım :D yanında bimbull ( redbull çakması ) hediye verdiler :)
Yolun hemen hemen tamamı var. Walla süreye bakmadım. Ama pc conta yakacak birazdan az kaldı. Zorluyor program. %65 oldu montaj kaydı devam ediyor

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muadil ürün. Mal fazlası var mı? kaça kaç?
Fatura altı? :) :)

savascan81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E derken kolay gelsin be yaaa anlamında!Yoksa sen işi bilmesen bunları paylaşman.:kahve Okeyyy!