takaslı 2000 ide jant + farlar :)

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya modelini bende cok seviorum aracta cok rahat edior bu jantlarla ama arkalar çok içerde duruo onu sevmiorum :S

Flanş yaptır kardeşim 4 lastiğe 250 liraya yapıyorlar.Yazık bu jantlarını hiç paraya verip offsetli takmana.

Jokey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flanş yaptır kardeşim 4 lastiğe 250 liraya yapıyorlar.Yazık bu jantlarını hiç paraya verip offsetli takmana.

+1986 kesinlikle katiliyorum flan$ cok mantikli , Jantlar gayet $ık yazık olur hakkaten.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Fiyat nedir Uğur abide jant alıcaktı

cokopirens

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı arabadan bende de var ve arkaların içeride durması beni rahatsız ediyor arkadaşımın Alfa GT sine spacer yaptırıp jantları dışarı aldık çok da iyi oldu benim aracıma da yapılacak arkalarda yeterli pay var 3 cm dışarı alınabilir. Bu şekilde de hem görüntü güzel olur hem de jant almak durumunda kalmazsın. Gerçekten çok özel jantlar daha sonra arasan da bulamazsın bir de aracın İDE olduğunu belli ediyor diğer durumda 1.6 coupe gibi görünecektir.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

peki flans saglıklı bişimi bide bildiginiz yaptrabilceim biyer varmı? araca yandan bakınca çok iyi ama arkasına gecip bakınca içerde duruyo güzel görünmüyo bide benim arkalar disk sıkıntı olurmu ki?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hazır belki vardır bir araştırın derim ..

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
peki flans saglıklı bişimi bide bildiginiz yaptrabilceim biyer varmı? araca yandan bakınca çok iyi ama arkasına gecip bakınca içerde duruyo güzel görünmüyo bide benim arkalar disk sıkıntı olurmu ki?

Tanıdık bi jantcın varsa sor onlar yönlendirir..1.5-2cm'lik yaptrsan sorun olmaz.Uzun bijon değil 8 delikli şekilde yaptırırsan flanşı sağlıklı olur..

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
var tanıdk jantcm bi soriim ona valla çok iyi olur benim içnde bide jant alcam beyencem derdine düşmem bunları seviorum zaten tek derdim içerde durmalarıydı

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
IDE sahibi olarak, böyle jantı arasan bulamazsın, geçen söküldü ve yakından inceledim. Oldukça kaliteli ve güzel görünüşlü bir jant