Takıntı yaptım iyice...

ferhat_5555

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam abilerim kardeşlerim; benim 2006 model clio symbol'üm var ve bu renault nasıl bir mantıkla dizayn ettiyse artık aracımda devir saati yok. Şimdi gelelim asıl meseleye benim aracıma devir saatli bir gösterge tablası takılır mı. Birde yol bilgisayarı istiyorum yaktığım yakıtı göstersin istiyorum bunun için ne yapmam gerekit. geçenlerde görmüştüm symbollerin switchleri bizim araçlara uyuyormuş devir saati çalışıyormuş yani peki bu yol bilgisayarını nasıl halledebilirim. yol bilgisayarı olan gösterge taksam yeterli olur mu ? yoksa İlla arabamı satmam mı gerek. lütfen yardımcı olurmsnuz bana ?? :kahve

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Faruk Abi gerekli cevabı vermiş .

Ama ben Devir saatli gösterge takacam derseniz , uyumlu göstergeler vardır mutlaka .Yol bilgisayarı özelliği nasıl çalıştırılır bilmiyorum ama ECU dan aktif edilebilir ve yol bilgisayarı menü tuşu olan silecek kolu almak gerekir .

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sat arabayı yenisini al

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Devir saati nasil olmaz bu clioda yhaa.

yakup41

Yakup Yalçınkaya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende kangoo aracıma devir gösterge değişikliği yaptım çıkmacıdan aldım taktım yol bilgisayarı yok ama yol bilgisayarlı olandan takıp deneyin yalnız silecek kolununda değiştirmeniz gerekir oradan menüyü aktif hale getiriyorsunuz birde reno araçlara her parça orijinal olarak konursa çalışır örneğin aynalara kadar elektirk gelmiştir hatta ve hatta kumanda koluna kadar tertibat vardır ama araçta elekrikli ayna kumnda zımbırtısı yoktur komik :s

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
selam abilerim kardeşlerim; benim 2006 model clio symbol'üm var ve bu renault nasıl bir mantıkla dizayn ettiyse artık aracımda devir saati yok. Şimdi gelelim asıl meseleye benim aracıma devir saatli bir gösterge tablası takılır mı. Birde yol bilgisayarı istiyorum yaktığım yakıtı göstersin istiyorum bunun için ne yapmam gerekit. geçenlerde görmüştüm symbollerin switchleri bizim araçlara uyuyormuş devir saati çalışıyormuş yani peki bu yol bilgisayarını nasıl halledebilirim. yol bilgisayarı olan gösterge taksam yeterli olur mu ? yoksa İlla arabamı satmam mı gerek. lütfen yardımcı olurmsnuz bana ?? :kahve

Aynından Kanka Satsak Satamıyoz Vazgeçsek Vazgeçemiyoruz Böyle Kabullenmişiz DK Ve UN Symbollerimizi :)