tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
taksiciligi bilirim babam 35 yıl yaptı bende bir ara haftasonları yaptım arabayı yatırmak demek eksiye gitmek demek Allah kolaylık versin ama aracınız güzel olmuş maşallah :eyv
Bizim çalışmalar işin yorgunluğunu atmak, stresli işe başlamak ve devam etmek çok zor. Bu yüzden aracını sevmek, onu hissetmek için onunla aranda bir bağ olması lazım.
Maddi durumu kötüye düşürmeden yapmak gerekir, sonuçta 5,10 lira toplanan bir para.
Allaha şükür şu anlık iyi gidiyor ama ufak tefek sürtünmeler'e kafam biraz bozuk. Sanayide iş yaptırmak bana ölüm geliyor. Pis ve tozlu yerlerde iş yaptırmak çok sıkıntılı geliyor bana. O yüzden büyük hasarlar hariç, küçük hasarlı gezmek daha uygun geliyor bana. Allah daha büyüklerinden hepimizi korusun.
Müzik dinlemek olmazsa bir gün sürer taksiciliğim. Bir buçuk gün yatarım olacak.
Sağlıcakla kalın.

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuksek sesle muzık kadar zevklı bırsey yoktur
kendı aracımda 2 adet subwoofer vardı 2800 W 800 rms yıkılıyordu :D
Ben daha çok akustik ses, tınılı müzik dinlerim. Arada çalan bir basın orta halli olması yeterli geliyor bana. Sesleri karışan, saçları oynatan basları uzun süre dinlemek mümkün değil benim açımdan. Yüksek volumlerde araçtan sesler gelmesi ayrıca kaliteyi etkiler. Sonuçta metal ve bir sürü eki olan ve içlerinden kablolar geçen metal ile plastik karışımı kutudasın.
SAğlıcakla kalın.