Taksiciden uygulama No:8 (Müzik tesisatına iyileştirme)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güllen kullan abi..

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sağolun öneriniz için ama yalıtım baya zahmetli iş onla uğraşıcağımı zannetmiyorum..Yalıtımı aracanın her yerine uygulamak lazım.
En azından kapılara yapman şart. Bunu ihmal etme. Çok kolay aslında. Sökülen kapıya malzemeler hazırsa 3-4 saat. Ustaya yaptırırsan yanlış uygulama yapabilir. İyi yapanlarda
pahalı yapabilir. Yardımcı olabilirim.

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
En azından kapılara yapman şart. Bunu ihmal etme. Çok kolay aslında. Sökülen kapıya malzemeler hazırsa 3-4 saat. Ustaya yaptırırsan yanlış uygulama yapabilir. İyi yapanlarda
pahalı yapabilir. Yardımcı olabilirim.

Ön kapılara cadence mid tiz taktım..Kapı baya bi zor çıktı çok sert yapmışlar tırnakları.Kapıyı söktükten sonra bir baktım bomboş ne yalıtım var ne bişey ondan sonra tabi ses gelir bu arabadan..Birde kapı hoparlörlerini görünce baya şaşırdım 50 milyarlık arabaya 1 liralık kolon takmışlar fotosunu ekliycem ayrı bi konu açıp

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi eline koluna sağlık 10 numara işçilik olmuşa benziyor.

tonkano

taxi driver,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ön kapılara cadence mid tiz taktım..Kapı baya bi zor çıktı çok sert yapmışlar tırnakları.Kapıyı söktükten sonra bir baktım bomboş ne yalıtım var ne bişey ondan sonra tabi ses gelir bu arabadan..Birde kapı hoparlörlerini görünce baya şaşırdım 50 milyarlık arabaya 1 liralık kolon takmışlar fotosunu ekliycem ayrı bi konu açıp
Elli değil yüz dahi olanlarda yok. Yalıtım ve müzik olayını üreticiler sıfır maliyete yakın yapmaktadırlar. Buna müşterinin de pek dikkat ettiği yok. Ben aracıma bir ay uğraşarak yaptığım ses yalıtımını satarken söylediğimde kimse umursamadı, bende satmıyorum. Profesyonel bir yalıtımın maliyeti 1000 tl.den fazladır.

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun temiz ve güzel bi çalışma olmuş :eyv

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Elli değil yüz dahi olanlarda yok. Yalıtım ve müzik olayını üreticiler sıfır maliyete yakın yapmaktadırlar. Buna müşterinin de pek dikkat ettiği yok. Ben aracıma bir ay uğraşarak yaptığım ses yalıtımını satarken söylediğimde kimse umursamadı, bende satmıyorum. Profesyonel bir yalıtımın maliyeti 1000 tl.den fazladır.
Evet haklısın abi kimse böyle şeylerin üstünde durmuyor Türkiye'de.Sadece kullanmak için kullanıyorlar arabaları.Ondan sonra firmalarda böyle ince detayların peşine düşüyorlar.Sanki iyi bir sistem taksalar koca renault zarara geçicek :)

canberk28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğraşılmış Bence Güzel.

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
3yada4 yol aktif sanırım yada yanılıyorum :D