Talisman 1.3 tce performansı Hk.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Arkadaşlar , 1.3 tce Talismanların performansları hakkında kullanan arkadaşlardan bilgi almak isterim. Hatta hem dizel hemde benzinli modelini kullananlar daha iyi karşılaştırabilir. Ayrıca 7 ileri şanzuman ve tepkilerini de merak ediyorum. Dizel modellere göre güçlü ve zayıf yönlerini anlamak istiyorum açıkçası. Model yükseltme gibi bir düşüncem var , bayilerde test aracı olmadığı için sizlerin yorumlarını rica ediyorum .

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Sanırım grupta 1.3 talisman kullanan yok , bugün bayide Talisman bulamasam da 1.3 tce Koleos ile deneme sürüşü yapma imkanım oldu. Benzinli motorla ilgili tereddütlerim vardı ama aracı kullanınca oldukça beğendim. Aracın gaz tepkileri ve gücü oldukça yeterli geldi bana , dizel modellerdeki geç tepkime yok bu baya hoşuma gitti. 1.3 Talismanda da aynı şanzıman ve motor olduğu varsayımı ile aracımı satabilirsem model yenilemeyi düşünüyorum , bakalım kısmet diyelim .

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
1.3 TCe Talisman kullanıcısı az olabilir.
1.3 TCe motor birçok markanın değişik modellerinde kendisini ispatlamış bir motordur, dediğin gibi gaz tepkisi çok iyi, performansı harika, sakin kullanımda yakıt olarak seni üzmez.
Sessiz çalışır işini güzel yapar...

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
1.3 TCe Talisman kullanıcısı az olabilir.
1.3 TCe motor birçok markanın değişik modellerinde kendisini ispatlamış bir motordur, dediğin gibi gaz tepkisi çok iyi, performansı harika, sakin kullanımda yakıt olarak seni üzmez.
Sessiz çalışır işini güzel yapar...

Teşekkürler , dün 1.3 TCe Talisman deneme fırsatım da oldu , dediğiniz gibi gayet verimli . Sürüş sonrası ikna oldum, dizel modelleri aratmıyor .Yarın inşallah 1.3 TCe'me kavuşacağım .

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkürler , dün 1.3 TCe Talisman deneme fırsatım da oldu , dediğiniz gibi gayet verimli . Sürüş sonrası ikna oldum, dizel modelleri aratmıyor .Yarın inşallah 1.3 TCe'me kavuşacağım .

Şimdiden hayırlı olsun Erdal Bey.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Bu arada bayram öncesi çok hızlı bir şekilde aracımı satıp yerine 1.3 TCe'mi alabildim şükür. Biraz aracı inceledikten sonra yeni bir konu açıp dizel ve benzinli Talismanlar hakkındaki düşüncelerimi kullanıcı olarak sizlerle paylaşacağım. Herkese iyi bayramlar.

mbjo8tx.jpg

Aristoteles

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bu arada bayram öncesi çok hızlı bir şekilde aracımı satıp yerine 1.3 TCe'mi alabildim şükür. Biraz aracı inceledikten sonra yeni bir konu açıp dizel ve benzinli Talismanlar hakkındaki düşüncelerimi kullanıcı olarak sizlerle paylaşacağım. Herkese iyi bayramlar.

mbjo8tx.jpg

Hayırlı olsun, yeni kasada süspansiyon daha konforlu diyorlar. Ayrıca adaptif hız sabitleme sisteminin durup devam etme özelliğine sahip olduğu söylenmişti. Trim sesleri olarak gelişme var kı merak ediyorum. Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Hayırlı olsun, yeni kasada süspansiyon daha konforlu diyorlar. Ayrıca adaptif hız sabitleme sisteminin durup devam etme özelliğine sahip olduğu söylenmişti. Trim sesleri olarak gelişme var kı merak ediyorum. Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz.

Teşekkürler , dilim döndüğünce deneyimlerimi yeni konuda anlatmaya çalıştım. Oradan takip edebilirsiniz.

http://www.renaultfanclub.com/renault-talisman-kulubu/108788-talisman-icon-1-3-tce-edc-160hp.html