Talisman almali miyim ?

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhabalar. 101 bin tl ye 2017 model 4500 km dizel otomatik captur aldım. Araç sıfır kondüsyonunda ve fiyat makul olunca kaçırmak istemedim... İlginiz için teşekkür ederim...

Hocam Capture ün yol tutuşu iyi midir. ESP sistemi nasıldır? Virajlarda test etttiniz mi? Hayırlı olsun aracınız

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanı satmak para kazanmak için alıyorsanız zaten almayın talisman satılmaz ömürlük binilecek bir araç. Bende 130 byg lik dizel otomatik olan var full opsiyon ekleterek aldım ve mükemmel megan almak hatadır kullandım çok kötü bir araba. Kadjarda görüntü var ama şikayet çok alanlar memnun değil bilginize....

Megane 4 de beğenmediğiniz nedir yazabilir misiniz?

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan dar ve küçük. Çok sert ve konsol bana haz vermedi. Trim sesi çok fazla bana verilen birde 2 aylık araçtı. Virajlarda çok dikkat etmek gerekiyor arka gidiyor dikkatli girmek lazım.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megan dar ve küçük. Çok sert ve konsol bana haz vermedi. Trim sesi çok fazla bana verilen birde 2 aylık araçtı. Virajlarda çok dikkat etmek gerekiyor arka gidiyor dikkatli girmek lazım.

İşyeri araçlarımızda (yaklaşık 140 adet) kendi aracımda megane 4 dizel. Meganı sevmeyen talisman almaz çünkü büyük benzerlikler söz konusu.

Ben megane aşığı değilim ki zaten 2008 den bu yana hep vw kullandım renoya 10gün önce geçtim ama megane 4 sevmeyen biri talisman almaz bundan eminim.

Sizin hesap Jettaya çöp deyip passat övmek gibi.

Donanım deseniz yine bir derece derdim ama opsiyonlu icon megane da talisman kadar dolu sayılır.

Buyrun benzerliklere örnek kısa bir video ;

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Talisman, Megane 4 e oranla daha mı başarılı virajlarda savrulma açısından test sürüşünü virajlarda yapmamıza izin vermiyolar normal yolda gidince bişey anlaşılmıyor

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanı biraz kullan ne dediğimi siz daha iyi anlarsınız. Zerre kadar da benzerlik yok talismanda farklı bir hava var megana bindiğinizde sıradan bir c sınıfı araç havası var. Denemesi ve tercihi size kalmış

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanı biraz kullan ne dediğimi siz daha iyi anlarsınız. Zerre kadar da benzerlik yok talismanda farklı bir hava var megana bindiğinizde sıradan bir c sınıfı araç havası var. Denemesi ve tercihi size kalmış
c sınıfı araç havası olması çok normal çünkü araç c sınıfı. tarcih sebebi bu olmalı zaten. yani biz ilk soran arkadaşa bu yönde cevap yazmıştık. d sınıfının dezavantajlarını ve avantajlarını yazdık o da ona göre tercih yapabilir diye düşündük. araçları çok kıyaslamaya gerek te yok zaten. ama donanım ve görünüş anlamında benzerlikleri inkar edilemez. her birine sınıfına göre muamale etmek lazım. yoksa iki ayrı araç çıkarmanın bir anlamı kalmaz.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizde talismana karşı extra bir sevgi mevcut çok belli :)

Kazasız belasız kullanın güzel araç.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
😁😁😁😁😁

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O değil de, kızmayın ama sıradan bir Türk vatandaşı olarak aklıma gelen ilk soru şu oluyor: memur maaşıyla Talisman?.. Hemde bu devirde? Hani sattığınız Captur dan 90.000₺ elinizde var diyelim, e bu Talisman'ın 1.5 i 2. el fiyatı bile 130larda... 30-40.000₺ kredi çekmek ki hemde bu faiz oranlarıyla?..

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi