Talisman Hangi Renk

aliece42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar daha önce bulut gri talisman kullandım. Şimdi tam donanımlı 2.el talisman almak istiyorum lakin sizlerin renk hakkında düşüncelerinizi merak ettim. Sizce hangi rengi tercih etmeliyim

Seçeneklerim.

* Bulut Gri
* Kahverengi
* Beyaz

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba arkadaşlar daha önce bulut gri talisman kullandım. Şimdi tam donanımlı 2.el talisman almak istiyorum lakin sizlerin renk hakkında düşüncelerinizi merak ettim. Sizce hangi rengi tercih etmeliyim

Seçeneklerim.

* Bulut Gri
* Kahverengi
* Beyaz
Merhaba. Ben de 2016'dan beri bulut gri Talisman kullanıyorum. Ama bir daha alacak olsam sedef beyaz alırdım.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliece42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Canlı olarak hiç görmedim Sedef Beyazı.. Her araca malum beyaz renk yakışmıyor o yüzden emin olamadım

Aristoteles

Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Merhaba, ben vizon kahve Talisman kullanıyorum. Biraz toz gösteriyor ama rengini beğeniyorum.

aliece42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün bende canlı olarak gördüm çok hoş gözüküyor gerçekten ama Sedef Beyazı Bi başka denildi kafam karıştı 🙄

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Bu 3 seçenekten bencede beyaz . İlk tercihim benimde beyazdı ama platin gri denk geldi ve şuan çok memnunum. Koyu renkleri çok tercih etmiyorum İzmir'de olduğum içim.

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Canlı olarak hiç görmedim Sedef Beyazı.. Her araca malum beyaz renk yakışmıyor o yüzden emin olamadım

Bence de Sedef Beyaz.
Megane'imi Sedef Beyaz almıştım. Çok memnunum. Talisman'da da gördüm çok yakışıyor.