talisman içerden bagaj açma

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar diğer araçlardaki gibi bagajı içerden basıp açmak için bir tuş yok mu? Millet kamerayı kıracak direk elleri ona gidiyor. Araç 130 byg icon model otomatik dizel

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Başka ülkelerde satılan bazı modellerde sürücü kapısı cep arka tarafında hem benzin depo kapağı hem de bagaj için düğme bulunuyor.Ama bizde yok maalesef.
Aslında yapılmayacak birşey değil.Bir kablo ve universal bir bagaj açma düğmesi ile bagaj kapağı üzerindeki düğme kablolarına paralel kablo çekilebilir.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ey allahım dünyanın parasını ver nelerle uğraş

Chöm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef yok : ( Ben de aracı alırken, bunun olmadığını görünce çok üzülmüş ve gelecekte sizin yaşadığınız problemleri yaşayacağımı düşünmüştüm.
Sanayiye götürüp bunu taktırmak istedim ama takacak firma bulamadım.

Ayrıca bağaj açık iken, kapağın ucun bir düğme taktırıp o düğmeye basıp bagajın kapağının otomatik kapanmasını sağlayan firmalara da gittim. Onlarda TALİSMAN 'lara takılamıyor dedi : (

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Maalesef yok : ( Ben de aracı alırken, bunun olmadığını görünce çok üzülmüş ve gelecekte sizin yaşadığınız problemleri yaşayacağımı düşünmüştüm.
Sanayiye götürüp bunu taktırmak istedim ama takacak firma bulamadım.

Ayrıca bağaj açık iken, kapağın ucun bir düğme taktırıp o düğmeye basıp bagajın kapağının otomatik kapanmasını sağlayan firmalara da gittim. Onlarda TALİSMAN 'lara takılamıyor dedi : (

Aslında sol kapı içerisinde ya da sol a sütunu altında sol ön kapı kablolarının bağlandığı soketten uygun kabloları bulup kapı içine monte etmek mümkün.Orjinal renault bagaj açma düğmesi ile.Ama bunun için trim üzerinde düğme için yer açmak gerekir.Bunun yerine universal bir bagaj açma düğmesi alıp kablo çekerek bu işi yapmak mümkün.Ben yapmayı düşünüyorum.Elektriki olarak bagajın açılması da mümkün.Talismanlara takılabilir.Ben yakında kendi aracıma bu işi yapacağım.Yaptıktan sonra sizlerle paylaşacağım.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
foto ve nasıl yapıldığını paylaşırsan sevinirim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Montaj tamamladıktan sonra çalışma videosu çekeceğim.Onu paylaşırım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Befe bu bagaj açma düğmesini nerden bulabilirim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Befe bu bagaj açma düğmesini nerden bulabilirim

Merhaba.Bu megane 3 ve clio 4 lerin esp düğmesi.Ama ben değiştirdim.Şu anda Koleos'un bagaj açma düğmesi var.ESP düğmesi de işi görür.