Talisman Icon 1.3 TCe EDC 160HP

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Bir before after paylaşayım istedim. Desteklerinden dolayı Hakan beye teşekkür ederim.

q3ut4f4.jpg

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yeni gösterge paneli çok şık duruyor, güle güle kullanın...

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Yeni gösterge paneli çok şık duruyor, güle güle kullanın...

Teşekkürler , ilk fırsatta videoda çekmek istiyorum . Sürüş modlarına göre ekran geçiş ve animasyonları oldukça başarılı .

Bu arada Easylink sistemi hem hız tabelalarını hem de bazı trafik levhalarını okuyabiliyor . Buna da güzel bir özellik olarak eklemiş Renault.

l4j6rn3.jpg

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bir before after paylaşayım istedim. Desteklerinden dolayı Hakan beye teşekkür ederim.

q3ut4f4.jpg

Güle güle kullanın Erdal Bey. Hayırlı olsun. Ben de bu gösterge panelini severek monte ve aktive ettim.Gerçekten çok farklı ve güzel bence.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkürler , ilk fırsatta videoda çekmek istiyorum . Sürüş modlarına göre ekran geçiş ve animasyonları oldukça başarılı .

Bu arada Easylink sistemi hem hız tabelalarını hem de bazı trafik levhalarını okuyabiliyor . Buna da güzel bir özellik olarak eklemiş Renault.

l4j6rn3.jpg

Ben de kanalımda montaj ve sizinle yaptığımız ilk sürüş testini video yapacağım Erdal Bey ve kanalımda yayınlayacağım. Siz de çektiğiniz videoyu benimle paylaşırsanız sevinirim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bir fotoğraf ta ben ekleyeyim.

jw1cwq9.jpg

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Video çekildi :)

Son düzenleme:

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
2016 TALİSMANA uyumlu oluyor mu yeni gösterge.

Bildiğim kadarıyla olmuyor. Sadece Easylink sistemi olan araçlara uyumlu olduğunu duymuştum .

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Bu arada , eski Talismanımda olan bagaj üstü spoyler çok yakışıklı duruyordu yeni aracımda yoktu . Bende taktırmaya karar verdim ama tabi ki orjinal spoyler. Fiyat araştırması yapınca maliyeti baya ürküttü boyasız geliyormuş , boyası , montajı vs yetkili serviste 6.500 - 7.000 TL yi bulacak görünüyordu bende tam vazgeçmek üzereyken trendyolda bir satıcıda ürünü buldum ve yazıştım ellerinde tek kalmış. Ürünün orjinal olduğunu teyit edince de satın aldım parça kodu : 8201593684 Şuan malzeme boya ve montaj nerdeyse yarı fiyatına gelmiş olacak gibi. Aracın sağ ön kapı direğindeki etikette boya kodu yazıyormuş , buna göre bugün spoyler boyaya bırakıldı , boyanıp kuruyunca da montajı yapacağız.

Kargomuz güzel bir ambalajla sağ salim teslim oldu.

ay8ub5c.jpg

Spoyler boyasız geliyor , alt tarafında yapıştırma bantları üzerinde .

1vvs20e.jpg

Kutu içinden boya ve yapıştırma kitapçığı ile hizalama bantları da çıkıyor.

kmf48an.jpg

Sağ ön kapı direğinde boya kodumuz mevcutmuş.

jaew69p.jpg

Son düzenleme: