Talisman Icon Karartılmış Camlar % Oranı Nedir? Cam filmi yaptıranlar?

P911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar, Talisman Icon paket araç teslim alacağım.

Arka karartılmış camların koyuluk oranı nedir?

%65,%70 ?

Fotoğraflardan çok daha koyu gibi duruyor.

VW Highline pakette %65 mesela karartmalı camların koyuluk oranı.

Renault oranını net olarak bilirsem; ön camlara daha koyu, arkaya daha açık ton filmle bütünlük sağlayacağım.

Ona göre hesaplayıp yaptıracağım çünkü yan profilden bütünlük olması takıntı haline getirdiğim bir konu.

Bilgisi olan varsa çok sevinirim, bir de;

Icon paket Talisman'ına cam filmi yaptıranlardan fotoğraf gelirse çok sevinirim.

Teşekkürler...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun. Cam filmciye gittiginiz zaman onlar netligini daha iyi anlar. Muhtemelen önlere 2 numara film önerirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

P911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun. Cam filmciye gittiginiz zaman onlar netligini daha iyi anlar. Muhtemelen önlere 2 numara film önerirler.

Selamlar, öncelikle şu kargaşaya son vereyim;
1 numara film-%50
2 numara film-%35
3 numara film-%20
4 numara film-%15
5 numara film-%5 (Bu demek oluyor ki; %95 ışık kesiyor, %5 ışık alıyor içeri, halk dilinde zindan)

Önlere 2 numara dediğiniz %35'e tekabül ediyor.

Eğer bu karartma VW'deki gibi %65 ise, tonu tutturmak için arkaya da %60 veya %70 film yapmak gerekir. O yüzden yok mu broşürde vs belirtmiyorlar mı? Nasıl öğreneceğiz bunu? (3M Cyrstalline serisinde mevcuttur %90 koyuluğa kadar film)

P911

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Siz nasıl yaptırdınız? Fotoğraf paylaşabilir misiniz? Arkaya yapmadınız önlere mi 2 numara yaptınız sadece?

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her filmcide farkli farklidir dereceler, yani ben oyle biliyorum. Bende kadjar var arka camlar karartmali. Ben komple on arka 3 numara cektirdim. Benim cam filmi cektirdigim yerde en koyusu yani zindan gibi olanı 3 numaraydi. En on camimdada en acik cam filmi var.

381aa23d4870544ee2ce950d2b04f918.jpg