Talisman ile nihayet tanıştık...

erhan80

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tabiki, yarın yine buradan haber veririm.. siz aracı test ettiniz mi? araç çok harika ben testten çıkıp 2014 passata atladım sanki hyundai accent gibi hissettim

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Talismanın da sonu latitude gibi olacağına inanıyorum ve zaman geldiğinde latitude ile aynı duruma geldiğinde sakın şaşırmayın bence.
ilk dikkati mi çeken dreksiyon arkasında ki kumanda. fazlasıyla ve fazlasıyla abartı ve çok berbat duruyor megane'lerde de aynısı mevcut. dünyada çeşit çeşit insan bulunuyor hele ki türkiyede kiler. o ekrandan gözünü alamayacaklar çok var ayriyetten ekran büyüklüğünden dolayı içeriye verdiği ışık fazla olacaktır. dikiz aynasından bakıldığında mutlaka o ışın yansıması olur diye düşünüyorum. bu kadar büyük navigasyon yapılması kötü olmuş.

Hayırlısı olsun.Çevre illere ve bayilere de sorun.Mutlaka vardır.Ya da 2. parti araçlar ile birlikte piyasa talebi doyuma ulaşacağı için bulmakta sıkıntı çekmezsiniz bence.

dthaluk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
durağan halde showroomda inceledim.zaten uzun zamandır yakın markajdayım talismana.henüz araca plaka çıkmamış çorumdaki bayide.zaten sadece test aracı gelmiş.plaka çıkınca arayacaklar hemen teste koşacam

KeMaLoNsO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın ilk fiyat listeleri forumda paylaşıldığında 120-130 bin liranın 1.6 DCI tam donanımlı paket için sadece hayal olduğunu söylediğimde bana katılmayanlar olmuştu. 150 bin liradan aşağı olmaz demiştim. Çok ta yanılmamışım. 150 bin bence bu araca yakışan bir fiyat. Ne az ne çok. Paket opsiyonlarına ve aracın donanımına bakıldığında bence tam kararında olmuş. Anlaşılan yollarda fazlasıyla göreceğiz :)

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fiyat almak isteyenler İnanlar Otomotivin 3 şubesini de arayabilir, forum üyesi olduğunuzu belirtirseniz kolaylık sağlarlar...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

solidgrind

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de aracı Ankara Mais 'te incelemiştim. Umarım bu araç tutar ve rakiplerinin tekelini kırar. "Bu paraya Passat alırım" cılarla "İkinci el C180 alırım en azından Mercedes 'e binerim" ciler bu arabaya şans verir mi onu bilmiyorum.:D

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın ilk fiyat listeleri forumda paylaşıldığında 120-130 bin liranın 1.6 DCI tam donanımlı paket için sadece hayal olduğunu söylediğimde bana katılmayanlar olmuştu. 150 bin liradan aşağı olmaz demiştim. Çok ta yanılmamışım. 150 bin bence bu araca yakışan bir fiyat. Ne az ne çok. Paket opsiyonlarına ve aracın donanımına bakıldığında bence tam kararında olmuş. Anlaşılan yollarda fazlasıyla göreceğiz :)

Ben de fiyat ile ilgili benzer seyleri soyledim. Beni de baska firma elemani ve trol olmakla suçladılar :) komik.

Inanirsak olur felsefesini cok benimsemisler var. 90bin denince 90 bin olacak sandilar sanırım.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yine diyorum hep diyeceğim. Bu fiyata satilmaz bu araç. Baslangicini 90 binden yapsalardi peynir ekmek gibi giderdi :loll

Casper_VIA_V8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KeMaLoNsO

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de fiyat ile ilgili benzer seyleri soyledim. Beni de baska firma elemani ve trol olmakla suçladılar :) komik.

Inanirsak olur felsefesini cok benimsemisler var. 90bin denince 90 bin olacak sandilar sanırım.

Yazılan cevaplara bakıyorum da 100,110 binin üzerinde para verilmez diyenler var. Yahu git kardeşim sen Fluence'e bin o zaman, jetta ya bin, golfe bin. Gerçekten ya bu insanlar bu donanıma sahip diğer markaların satış fiyatlarından haberdar değiller, ya da insanlarla dalga geçiyorlar. En uyuz olduğum şey ise "bu para Renault'a verilmez" mantığı. Araç resmen kalite kokuyor, Renault, Formula 1 teknolojilerini binek araçlara uyguluyor. Renault artık toros, broadway dönemindeki Renault değil. At gözlüklerini çıkarın artık. Beğenmeyebilirsin,sevmeyebilirsin ama saygı göstermek zorundasın!