Talisman ile nihayet tanıştık...

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Youtube da var 10sn

https://www.youtube.com/watch?v=pmKLu828dKk

Buda yabancı olanı

https://www.youtube.com/watch?v=aifxhmAwu6I

Ama 1.6 TCE olanı manyak şunu 1599cc yapsalardı ,Talisman ,Megane 4 GT ,Clio 4 RS için mükemmel olur spor araba pazarını renault alırdı.

Mutlaka izleyin :eyv

https://www.youtube.com/watch?v=sm_4DWsT4D0
Teşekkür ederim.Ben hepsini zaten izlemistim.Sizler test esnasında çekebilir misiniz diye rica da bulunmuştum.Mümkün değilse sıkıntı yok.

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman arka süspansiyonları yarı bağımsız twist beam olarak gördüm ön ve arka süspansiyonları hakkında bilgisi olan var mı ?

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İzlediğim 0-100 testlerinde Talisman 9.4 saniye hızlanmayı yakalayamadığını gördüm bu normal mi yada testler de veya fabrika verisinde yanlışlık olabilir mi ? 160 hp olan için

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talismanın da sonu latitude gibi olacağına inanıyorum ve zaman geldiğinde latitude ile aynı duruma geldiğinde sakın şaşırmayın bence.
ilk dikkati mi çeken dreksiyon arkasında ki kumanda. fazlasıyla ve fazlasıyla abartı ve çok berbat duruyor megane'lerde de aynısı mevcut. dünyada çeşit çeşit insan bulunuyor hele ki türkiyede kiler. o ekrandan gözünü alamayacaklar çok var ayriyetten ekran büyüklüğünden dolayı içeriye verdiği ışık fazla olacaktır. dikiz aynasından bakıldığında mutlaka o ışın yansıması olur diye düşünüyorum. bu kadar büyük navigasyon yapılması kötü olmuş.

Merhaba,

Kadjar'da da ekran var ve parlaklığı sıfırlıyorsun gece harıka bir hal alıyor :) çözmüşler sıkıntı yok yanı

brawogt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hey mıster Talısman,

İsmin çok çekıcı değil ama heybetın cok fena :))

Herkes odaklanmış en üst donanıma

arkadaşlar 100 bın tl ye de var yapmayın etmeyın derım...

ılla fullmu alacaksınız 120 bın verın orta karar alın bının...

alanlara, alcaklara hayırlı olsun ben KADJAR ıle gezıyorum bol bol :))

Allah, gonlunde olanlara hayırlısı ıle nasıp etsın...

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman muhteşem olmuş.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İzlediğim 0-100 testlerinde Talisman 9.4 saniye hızlanmayı yakalayamadığını gördüm bu normal mi yada testler de veya fabrika verisinde yanlışlık olabilir mi ? 160 hp olan için
Yabancıların yaptığı testte 9.5 civarı gibi geldi bana.
Testin yapıldığı ortam lastikler ve basınçları ile testin yapıldığı multisense moduda önemli.Bir de pedala sonuna kadar bastığınızda devreye giren kickdown süvicini kullanıp kullanmama da sonucu degiştirir.

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2 -3 tane 0 -100 testi izledim. Türkiye de yapılan bir testte kış lastiği ve 3/4 dolu depo ile yapılıyordu ve 9.8 civarı çıktı yaz lastiği ve boş depo ayrıca yol ve rüzgar durumu etkilidir ancak çok stabil bir test izleyemedim malesef.

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Talisman da kaporta kalınlığında 0.10 mm artış olduğunu okudum. Acaba bu konuda detaylı bilgiyi nasıl öğreneceğim ?