Talisman Kullanıcı Listesi.

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun sadece icon olsaydı daha iyi olurdu . İlk başlarda bendede 8 /8.5 yakıyordu 160 bg şuan 7.5 gibi

Arac 61 bin oldu 59 binde sanlı urfadan aldım tekirdağa getirdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Arac 61 bin oldu 59 binde sanlı urfadan aldım tekirdağa getirdim

Kullandığınız bölgedeki trafik yoğunluğuna göre etkilenmekle birlikte 7 km bence çok kısa bir mesafe ve motor 1.6 ise bence normal sayılabilir.

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kullandığınız bölgedeki trafik yoğunluğuna göre etkilenmekle birlikte 7 km bence çok kısa bir mesafe ve motor 1.6 ise bence normal sayılabilir.

Yoğunluk yok tekirdağ çerkezköy iki tane trafik ısığı var sadece ondada saten star stop devreye giriyor geri kalan dur kalksız mesafe gunluk 7 km mesafe toplam 15 km iş ev arası

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Whatsapp grubu yokmu talisman diye bence orada toplansak daha iyi olur türkiye talisman grubu olarak admin

Bulentinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
7 km mesafe çok kısa. Motor anca 5-6 km de ısınıyor. O yüzden tüketimin yüksek olması normal. Benim mesafe de 8-9 km, 5-6 ışık yoğun olmayan trafik ve bir sürü tümsek. Hız 50-60 geçmiyor, sürekli hızlan yavaşla şeklinde. Ortalama kışın 7-8lt arası.

Bulentinan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aktif olan bir Megane/Talisman whatsapp grubu var. Özelden tel. numaranı gönder seni davet ettireyim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yoğunluk yok tekirdağ çerkezköy iki tane trafik ısığı var sadece ondada saten star stop devreye giriyor geri kalan dur kalksız mesafe gunluk 7 km mesafe toplam 15 km iş ev arası

Benim evim ile işim arası 4.5 km.Kışın motor işe varana kadar ısınmıyor.Kış ortalamam 8-8.5 l/100 km.Aracım 1.6 160 hp.

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar anca fırsatım oldu işler yoğunlaştı cep telefonundan gruba yazmak için devamlı bağlantı sorunu oluyor pcden anca girebildim gidip geldiğim yolda trafik yok iki tane ışık var bunun dışında sakin çevre yolunu kullanıyom malum kıs gitti yanlız araç bir km de ısınıyor eski aracım passat dizel fabrikaya varınca ısınıyordu bunda ısınma cabuk bu iyi ısınma derken kalirifer ılık vermeye başlıyor hararet ortalara doğru geliyor en az 50 derece sanırım oluyor neyse genel merkeze yazmıştım çorlu buhariden en sonunda bununla ilgili yazdılar genel tedaylı bakacaklarmış şu an için karma 7,1 oldu tabi bir uzun yolum var o duşurdu bu yuzden normal gözüküyor ama bence bu araç eko modda çalışmıyor çalışsa bu kadar bu sıcak havalarda yakmazdı

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim yukledim ama yuklendimi göremiyom şansa artık

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim yukledim ama yuklendimi göremiyom şansa artık

017f9608900dc8c57a18162c52029366.jpg